0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro holku Ballerina-SCTDBAL-70x140

Výrobce: VP
Kód: VP0053-2015
7 035 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 62 cm
Šířka: 76 cm
Délka: 148,4 cm
Nosnost: 70 kg
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-růžová
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Dětská postel pro malou princezničku

Hledáte řešení místa na spaní, jelikož vaše miminko pomalu odrůstá dětské postýlce? Nechcete ještě pořizovat velkou, klasickou dětskou postel? Přechodným krokem a zároveň velmi praktickým může být dětská postel menších rozměrů, ve které se bude dítě předškolního věku cítit velmi pohodlně, bezpečně. Rozměr místa na spaní je v podstatě stejně velký, jako je tomu u řady dětských postýlek a to 70x140 cm. Lze tedy použít i stejnou matraci, pokud máte postýlku v tomto rozměru. Belgický výrobce zvolil velmi romantický design motivovaný baletem. Dětský postel pro malou baletku v oblíbených holčičích odstínech, kombinace bílé s růžovou.

 

Dětská postýlka patří do řady značkového nábytku, kvalita je na té nejvyšší úrovni. Belgický výrobce klade důraz také na design, který je patrný i z fotografie. Cena dětské postele s roštem. Doprava zdarma.

 

 

Postele pro děti předškolního věku

Pokud si můžete dovolit pořízení dětské postele menších rozměrů jako přechodnou fázi před pořízením klasické postele o rozměru místa na spaní 90x200 cm, je to dobrý krok. Děti se často překulují, v příliš velké posteli mají hodně místa kolem sebe a pak ve spaní "cestují". Dětská postel o rozměru 70x140 cm nabídne vašemu dítěti stejné místo na spaní jako postýlky, pouze jsou odstraněny bočnice. Dítě se tak bude cítit pohodlně a v bezpečí. Nevýhodou je, že tato dětská postel je opravdu pouze přechodným krokem a tak vás nemine pořízení další postele, pro dítě školou povinné.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel Fun SCTDPC

Dětská postel Fun SCTDPC

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
7 035 Kč
Dětská postel pro holku Princess SCPK200

Dětská postel pro holku Princess SCPK200

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
10 194 Kč
Dětská postel pro holku Hello pritty SCLB200

Dětská postel pro holku Hello pritty SCLB200

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
10 597 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.