0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro dvě děti Montana G10.106

Výrobce: Gaut
Kód: GA0018-2014
14 334 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 88 cm
Šířka: 118 cm
Délka: 207 cm
Prostor na spaní: 90x200/190 cm
Cena postele: s šuplíkem a roštem
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub šedý
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Dětská postel pro dvě děti Montana vás dostane

Dětská postel Montana je řešením malých dětských pokojů. Francouzský výrobce nás v posledním roce překvapuje stále sofistikovanější designem. V kolekci dětského nábytku Montana je to pak dětská postel, která samozřejmě nabízí velmi elegantní design vhodný i pro větší děti, ale hodně prvků k maximálnímu zúročení v malém interiéru dětského pokoje. Praktickými prvky máme na mysli samozřejmě místo na spaní pro dvě děti na malé ploše které, což už není tak časté, je doplněno i úložným prostorem v podobě zásuvky. Ten v podstatě rozděluje dvě oddělené postele a navíc získáte i odkládací police.


Francouzský výrobce nabízí dětský značkový nábytek a značka, to je vždy ta nejvyšší záruka kvality. Kolekce Gami prostřednictvím nábytek Aldo i na českém trhu. Dodání postele v dílech s nutností montáže podle návodu, který je součástí balení. Příjemný odstín šedého dubu řadí postel do kategorie elegantních designů, také vhodná volba pro dospívající děti. 

 

Dětská postel nejen pro děti

Využití design, který nabízí postel Montana je určitě celá řada. Nejen pro děti, ale i dospělé. Například pro téměř dospělé děti, které se rozhodly osamostatnit a v garsonce nemají místa na zbyt. Žijete sami a neplánujete ještě zakládat rodinu? Nechcete kupovat ložnici. I v tomto případě může být postel Montana velmi praktickým řešením.

Ale zkusme si přiblížit trochu více umístění postele v dětském pokoji. Místnost, kterou musí obývat na pár metrech dvě dospívající , ale i menší děti.- horní lůžko nabízí místo na spaní pro matraci 90x200 cm
- dolní lůžko nabízí místo na spaní pro matraci 90x190x14 cm
- mezi lůžky zásuvka jako úložný prostor a police jako odkládací
- lze využít velkokapacitní i malokapacitní zásuvku jako ukládací prostory
- celková délka postele 207 cm s šířkou 118 cm a výškou 88 cmPokud vás kombinovaná postel oslovila, můžete samozřejmě v kolekci Montana pořídit další díly nábytku jako skříň, komodu, ale i patrovou dětskou postel, nebo klasickou dětskou postel. Flexibilita výběru je dalším poznávacím znamením značkové dětského nábytku Gami. A všechny díly kupujete samozřejmě s certifikáty kvality.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání , zdravotní nezávadnost


Tým designérů společnosti Gautier vám v tomto roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustále navyšování kvality a pokládání důrazu na detail.

Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Také věnuje pozornost ochraně životního prostředí, zejména pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí i certifikáty.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel Titouan G05.207-502

Dětská postel Titouan G05.207-502

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
10 563 Kč
Dětská postel Hangun G36.107-402

Dětská postel Hangun G36.107-402

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
11 047 Kč
Postel Space Up pro děti i dospělé 1531LICO

Postel Space Up pro děti i dospělé 1531LICO

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
14 742 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.