Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel může být levná a účelná

V letošním roce pokračuje trend bydlení při navrhování levného, kvalitního, ale velmi účelového nábytku. Dnes si vezmeme pod náš pomyslný drobnohled dětské postele francouzského výrobce. Společným jmenovatelem těchto postelí je jak jsme již předeslali nízká cena, ale také materiál laminátu, v neposlední řadě možnost pořízení například sady dvou šuplíků a praktického nadstavce. Co vše vám můžeme za příjemnou cenu na našem e-shopu tedy nabídnout?

Řešení místa na spaní pro holky

Co se týče odstínů, ani letos žádná změna. Opět se staly nejoblíbenější barvy jako bílá, světle růžová, tmavě růžová, nebo fialková. Tyto odstíny patří již řadu let k Top používaných při sestavování dětského pokoje pro holky. Dnes vám chceme představit postel, kterou můžete sestavit až 4 různými způsoby. Respektive v jedné kolekci najdete čtyři různé varianty pro samotnou postel.

 

Dětský pokoj Chic pro holku     Dětská postel Chic pro holku

 

 

Dětská postel pro kluky

Zde se nabídka odstínů velmi mění. S růžové barvy designéři přechází na tmavě modrou, šedou, nebo tmavě zelenou. Hodně jsou využívány v dětském pokoji pro kluky přírodní odstíny, nebo tmavé odstíny ve spojení s bílou. Design se ani příliš nemění, v kategorii dětského nábytku je spíše nabídka rozdělena opravdu dle odstínů.

 

 

Pro dětskou postel Erwan platí zcela stejná pravidla a možnosti, jako u postele pro holky Lina. I zde platí nabídka dalších samostatných dílů ve stejném designu pro možné sestavení dětského pokoje. Zůstaňme ale trochu více u dětské postele s nadstavcem, ale i řadou dalších "vychytávek". Postel, či spíše výrobce myslel na vše. Třeba i na takový detail, jako je síťka z boku postele, do které si vaše dítě může dát knihy a časopisy. Ale to je opravdu jen detail, jelikož dětská postel Texto od francouzského výrobce, to je především řešení pro rozměrově malé dětské pokoje díky řadě funkčních úložných prostorů. V nadstavci, pod samotným lůžkem v podobě vysunovacích šuplíků. Dětská postel je ukázkou dnešních "chytrých" designů. A určitě není jediná, která takto umí vyřešit problém s nedostatkem místa v dětském pokoji. Pojďme se projít letošní nabídkou dál.

 

Multifunkční dětské postele nesmí chybět

Pokud jste naši pravidelní návštěvníci víte, že internetový portál Nábytek Aldo jako první začal na našem trhu představovat nejen samotný "francouzský nábytek", ale s tím spojenou nabídku dětských multifunkčních postelí. A co je v této kategorii nového?

 

     

 

I pro tyto postele platí několik pravidel, jako třeba rošt v ceně postele, dodání v dílech s nutností montáže a moderní design za bezkonkurenční cenu. A praktické je i to, že další nábytek můžete vybírat v identickém designu postele, jelikož vše patří do jedné kolekce dětského nábytku. K posteli tak v případě potřeby najdete v nabídce šatní skříň, komodu, ale také klasickou postel, čímž se nabízí řešení dětského pokoje v harmonickém designu pro dvě děti. Sledujte dál naší nabídku, jelikož u nás je každý den něco nového. A nejen pro děti.