Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel multifunkční Hangun

Výrobce: Gaut
Kód: GA00110
Dětská postel známé jakostní značky Gami je cenově náročná, ale vyřeší interiér dětského pokoje komplexně. Francouzský výrobce vás překvapí.
nedostupné
28 945 Kč

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Výška (cm): 123 cm
Šířka (cm): 135/206 cm
Délka (cm): 206 cm
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Dětská postel Hangun vám vyřeší celý pokoj

Vyšší cena dětské postele s úložným prostorem od francouzského výrobce je dána několika faktory. Především kvalita, která je podložena několika certifikáty a dětská postel je také vyráběna pod jakostní značkou nábytku pro děti Gami. Francouzský výrobce klade velký důraz na bezpečnost vašich dětí, co dokazuje řešením samotného designu.

 

- zábrana po obvodu celé postele zamezující pádu dítěte s výšky
- zábradlí pro schůdky
- oblé hrany, rovněž použití abs systému
- zdravotní nezávadnost

 

Dětská postel jako zařízení všeho potřebného

Výrobce přináší kvalitní provedení, což je zřejmé i na pohled z fotografie a propracovanost designu do nejmenšího detailu. Vlastní dětská postel však nabízí kromě očekávaného místa na spaní řadu dílů.

 

- rošt v ceně postele
- komoda dvoudveřová 
- komoda s dvěma šuplíky
- řada odkládacích polic
- psací stůl na pojezdech
- materiál velmi kvalitní mdf deska, nesrovnatelná s laminem
- jako malý bonus dopravné a vynáška nábytku do patra zdarma


Prostor na spaní pro matraci o velikosti 90x200 cm. A pokud pro své dítě hledáte také novou, vhodnou matraci, můžeme vám nabídnout jednu z nejprodávanějších, matraci Norka českého výrobce. Nabízí sendvičové provedení pro tvrdší spaní, doporučováno i pediatry právě dětem pro jejich zdravý růst.

 

Kolekce Hangun pro dvě děti

V případě, že chcete zařídit danou místnost pro své dvě děti, v kolekci Hangun si můžete vybrat z řady dalších dílů, včetně klasické postele, psacího stolu a dalších, pro kompletní dětský pokoj.

Pravdou je, že většina našich multifunkčních řešení malých interiérů je za nižší cenu, ale design není tak propracován. A vkus zákazníků se různí, proto pro vybavení interiéru musíme přinášet na naše stránky vše. Našim cílem je, aby každý našel svůj nábytek. Kolekce Hangun, která jak jsme již uvedli, patří k jedněm z nejkvalitnějších. Oblibu získala také díky neutrálnímu, přírodnímu odstínu dubu v trendy šedém zabarvení. Za zmínku také stojí povrchová úprava, která nabízí reliéfní provedení, znamená to, že povrch věrně imituje opravdový masiv.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

        Kvalitní dětské postele s úložným prostorem

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu