Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětská postel Lilly s šuplíkem G58.107-402

Výrobce: Gaut
Kód: GA0010-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 98x90x204
Šuplík pod postel: 90x200-202x23x93 cm

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: odstíny šedé v kombinaci s růžovou
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Dětská postel pro slečnu v tradiční francouzské eleganci

Pokud chcete pořídit pro svoji holčičku romantický design, v kolekci dětského nábytku Lilly od francouzského výrobce máte možnost. Velmi elegantní design v nabídce samostatných dílů na výběr pro možné sestavení dětského pokoje a studentského pokoje pro slečnu. Elegantní nejen samotný design, ale také spojení odstínů. V kolekci je k dispozici dětská postel pro matraci 90x200 cm, ke které lze pořídit šuplík. Ten můžete využít jako klasický úložný prostor pod postelí, nebo dokonce jako přistýlku. V kolekci Lilly pro větší slečnu můžete pořídit postel pro matraci 120x200 cm. Nabídka pro vybavení interiéru dětského pokoje holky je v této kolekci zajímavá.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu dětského nábytku nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Elegantní dětský pokoj s francouzskými prvky

Pokud hledáte netradiční dětský nábytek pro vaši malou holčičku, můžeme říci opravdu v dívčím designu, pak nejlépe je vybírat z nabídky francouzských výrobců. Jejich pověstná elegance je u designu nábytku opravdu znát. Kolekce Lilly kde patří i dětská postel, kterou jsme vám představili je úžasná z více důvodů. Nábytek má například zaoblené hrany, což je také bezpečné pro vaše děti. Je také odolný vůči mechanickému poškození, jelikož jak jsme uvedli, výrobním materiálem je kvalitní mdf deska.

 

V kolekci najdete kromě výběru postelí všechny tradiční díly pro zařízení interiéru dětského pokoje. Mezi netradiční nábytek pak můžeme v této kolekci zařadit možnost pořízení toaletky a to v podobě zrcadla s možným upevněním na komodu či psací stůl, nebo klasický velký toaletní stolek pro dospívající dívky.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.