Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel, která ušetří spousty místa v pokoji

Pokud pro vybavení dětského pokoje disponujete opravdu jen velmi malým prostorem, nejvíce místa vám ušetří pořízení multifunkční dětské postele. Pokud dětskou postel do malého interiéru vyberete z nabídky multifunkčních designů, rozhodně nezískáte pro své dítě "pouze" místo na spaní. Dnes je součástí postele i psací stůl, police, nebo komoda. Tímto řešením místa na spaní pak získáte prostor navíc za "ušetřený" nábytek vaši ratolesti na hraní. Nabídka multifunkčních designů dětských postelí je opravdu široká a největší možný výběr přináší francouzský výrobce. Rozhodně se francouzským designem při zařizování rozměrově malého dětského pokoje můžeme nechat inspirovat. Dnes budeme vybírat dětskou postel, která šetří místo!

 

Dětská postel pro školáka, školačku

Jinak budeme zařizovat dětský pokoj pro dítě předškolního a školního věku a jinak pro studenta, dospívající dívku. Rozdíl by měl být patrný i při výběru postele. Pro menší dítě stačí rozměr místa na spaní a tedy rozměr matrace 90x200 cm. V nabídce dětských postelí najdete multifunkční designy určené do dětského pokoje pro holku a postele v odstínech určených do dětského pokoje pro kluka. Jsou i designy v takzvaně neutrálních odstínech, které řeší interiér jak holky tak kluka, například když dvě děti mají k dispozici jeden pokoj, jednu místnost. Pak ještě více oceníte multifunkční design dětské postele.

 

Dětská postel Mak světlá     Dětská postel Chic pro holku

 

Na první ilustrační fotografii dětská postel Moby v provedení určené školačkám. Postel kromě místa na spaní nabízí psací stůl na vysunutí a police na knížky. Dětská postel má i řadu bezpečnostních prvků, jako například zábrana po celém obvodu lůžka, nebo schůdky s širokou nášlapnou plochou. Velmi vhodně francouzský výrobce zvolil také kombinaci odstínů bílé s růžovou, jelikož patří k nejoblíbenějším.

 

Druhá fotografie představuje multifunkční provedení dětské postele Chic, která je oproti prvnímu návrhu dražší. Dětská postel je náročnější na výrobu, jelikož design je ještě více důmyslný a ještě více vám ušetří místo v interiéru. kromě místa na spaní je zde dokonce šatní skříň, hned několik polic pro odkládání knížek a psací stůl zabere opravdu málo místa. I zde výrobce pamatoval na bezpečnostní prvky v podobě zábrany kolem lůžka a schůdku s širokou nášlapnou plochou.

 

Dětská postel Finland

 

Na další fotografii je systém úspory místa v interiéru jiný. Vyvýšená postel nenabízí psací stůl na vysunutí. Ten je v případě první postele na pevno umístěný po celé šíři postele, je tedy dostatečně velký i pro studentku. Návrh je i velmi elegantní, jako řešení studentského pokoje dospívající dívky ideální. Druhý návrh je z nabídky belgického výrobce, který představuje dětský nábytek z masivu. Patrová postel překvapí nejen řadou polic a psacím stolem, ale také možností složení dolního lůžka do pohodlného křesla. Přes den obě děti zase získají o nějaký ten prostor na hraní navíc.

 

                                          Patrová postel Smoozy pro holku

 

Sami můžete posoudit, kolik místa v dětském pokoji lze ušetřit pořízením multifunkční postele. Představili jsme pouhý zlomek z nabídky těchto "chytrých" designů. Příjemná je i skutečnost, že ke každé posteli lze v identickém designu a odstínu pořídit celou řadu dalších dílů nábytku, můžete tak velmi harmonicky vybavit celý pokoj.

 

Postel pro dospívající děti

I zde přijde úspora místa vhod. Především pak proto, že dospívajícímu dítěti, ať už chlapci, nebo dívce často pořizujeme postel s větším rozměrem místa na spaní a tím ubereme značnou část z prostoru. Ale pokud pořídíte postel pro studenta opět s důmyslným designem, můžete zase ušetřit třeba na pořízení komod, nebo šatních skříní. Úložné prostory a to v nemalé míře jsou mnohdy součástí postele.

 

Postel Space Up    Studentská postel Lanka white

 

Postel Space Up na první fotografii je nejlepším příkladem toho, jak lze vyvýšené lůžko a pod ním úložné prostory využít. Postel na druhé fotografii je více elegantnějším řešením a postel kromě šuplíků ze všech jejich stran nabízí i nadstavec v záhlaví. Dnes je nabídka postelí zcela něco jiného, než tomu bylo v minulosti a postel může být i něčím jiným, než jen prostorem, kde se spí.