Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel Game 201733

Výrobce: DME - F
Kód: DME056-2014
3 474 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 94,2 cm
Délka: 193 cm
Hmotnost: 25 kg
Počet balíků: 1 ks
Prostor na spaní: 90x190 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-akácie
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Dětská postel Game

Nabídka dětských postelí je opravdu velká a jen v samotné kolekci dětského nábytku Game francouzský výrobce nabízí hned tři různá řešení. Dětská postel, kterou vám nabízíme nyní je základním provedení a patří v kolekci nejjednoduššímu a nejlevnějšímu řešení. K této posteli pak můžete pořídit ještě praktický nadstavec, nebo můžete zvolit další variantu dětskou postel s psacím stolem. K základnímu návrhu dětské postele lze samozřejmě pořídit rovněž sadu dvou šuplíků jako formu úložného prostoru.

 

Dětská postel s certifikací, materiál kvalitní lakovaná mdf deska (nesrovnatelná s laminátem). Příjemné spojení odstínů, bílé s akácií. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu také detailním zpracováním. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v ceně postele.

 

 

Dětský pokoj Game

Pokud chcete zařídit celý dětský pokoj, tedy kompletně, v kolekci najdete klasické díly jako komodu, šatní skříň, noční stolek, ale také další, neméně zajímavé řešení dětské postele. Určitě stojí za inspiraci projít nabídku dětského nábytku na přiložených fotografiích.

 

Tip Aldo: dětská postel Game pro rozměrově malé dětské pokoje
Tip Aldo: sadu šuplíků a nadstavec k posteli pořídíte v dětském pokoji GameS ohledem na design, materiál a i skutečnost, že dětská postel je s certifikací, pořizovací cena je více než příznivá. Kolekce dětského nábytku Game má u nás za jedna.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.