Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel Fun SCTDPC

Výrobce: VP
Kód: VP00172-2014
6 716 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Barva: růžová
Výška (cm): 60 cm
Šířka (cm): 77 cm
Délka (cm): 147 cm
Nosnost: 70 kg
Hmotnost: 20 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Dětská postel pro princeznu

Pokud vaše ratolest už pomalu odrůstá dětské postýlce, ale nechcete ještě pořizovat klasickou dětskou postel pro matraci 90x200 cm, je řada takzvaných "přechodných" postelí. Ty často nabízí stejný rozměr místa na spaní, tedy matrace, jako dětská postýlka, ovšem již bez bočnic a více spíše podobné klasické posteli. Dítě se tak tímto přechodným krokem lépe později přizpůsobí velké posteli. Postel jako představujeme nyní je také nižší a i když z ní dítě spadne, tak ne z velké výšky. Dítě, které ještě nechodí do školy se také v rozměrově menší posteli cítí lépe, jistěji. V nabídce belgického výrobce najdete hned několik obdobných postelí, nechybí ani design pro malé kluky.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Materiálem je kvalitní mdf deska růžovém provedení. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětská postel v základních parametrech

Jak jsme již zmínili, postel nabízí stejně velké místo na spaní jako postýlka, konkrétně v tomto případě 70x140 cm. V podstatě rozměr, který by měl být dostačující do zahájení školní docházky. Pokud máte doma holčičku, která chce mít vše v růžovém, vhodná kolekce designem k této posteli je dětský nábytek Lizzy, nebo dětský nábytek Fairy.

 

Postel v ceně s roštem, povrch omyvatelný, samozřejmě zdravotně nezávadný. Nabídka belgického výrobce je široká a vy můžete z dílů sestavit opravdu dětský pokoj jak pro princeznu.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-15

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-15

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
11 414 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.