Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel Fun Formule SCTDRC

Výrobce: VP
Kód: VP00173-2014
7 387 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 48 cm
Šířka: 78 cm
Délka: 175 cm
Nosnost: 70 kg
Hmotnost: 20 kg
Počet balíků: 1 ks
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: dle fotografie
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Dětská postel pro malé závodníky

Také máte strach, že přechod dítěte z dětské postýlky na klasickou dětskou postel nebude tak jednoduchý? Můžete dítěti pořídit sice klasickou dětskou postel, ale ve stejném rozměru místa na spaní jako u dětské postýlky, tedy 70x140 cm. Nebude se ztrácet, postel v podobě formule je rovněž nižší než klasická dětská postel a nechybí ani zábrany po stranách lůžka. Dětská postel navržena prostě tak, aby byla pro vaši ratolest bezpečná. S touto postelí, než pořídíte klasickou dětskou postel s místem na spaní 90x200 cm, si vystačíte až do první třídy, kdy však ale bude třeba velkou postel už opravdu pořídit. Stejně jako vybavit dětský pokoj psacím stolem. A v naší nabídce nechybí ani dětské postele pro holky.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Materiálem je kvalitní mdf deska červeném provedení. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Postel v ceně s roštem. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro malého kluka

Pokud váš chlapeček ještě nechodí do školy, je dobré se co nejvíce soustředit na volný prostor v dětském pokoji. Malé děti jsou velmi živé a chlapečci obzvlášť. Pořízení nábytku jako je psací stůl či regál na učebnice lze odložit opravdu až na dobu před zahájením školní docházky. Pokud je dítě málo, nechte mu především prostor na hraní. A i s postelí v podobě formule si malé dítě při troše fantazie velmi vyhraje.

 

Na nápadu belgického výrobce se nám však především líbí zachování rozměru postele jako u dětské postýlky, jak jsme zmínili 70x140 cm. Dítě se pomalu a lépe připraví na velkou postel. Z postele v podobě formule také nespadne díky zábranám po obou stranách.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.