Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel Butterfly-Basic-36-1002-32-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00109-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 208x56x98 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu Butterflay

Jednoduchý návrh dětské postele z masivu se stává netradičním a velmi příjemným díky dekoracím. Dánský výrobce dětského nábytku a dětských pokojů z masivu nabízí široký výběr dekorací a doplňků pro možné vybavení kompletního interiéru. A dle toho, pro koho vybavujete interiér, zda pro kluka či holku, si zvolíte z nabídky dekorací své téma, námět. Kolekce Butterfly patří svými dekoracemi k velmi veselé, pestrobarevné a je vhodná pro malé i velké slečny. Kromě dekorací můžete vybírat z několika desítek designů dětských postelí, nechybí postele se zábranou, nebo postele s přistýlkou, pro dvě slečny je zde zase nabídka patrových postelí.

 

Zcela nový pohled na způsob zařizování interiéru dětského pokoje, to je nabídka dánského výrobce, který se také soustředí na vysokou kvalitu. Snad právě proto zvolil pro výrobu nábytku dřevo borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem bílé. Struktura dřeva je lehce viditelná. Cena postele včetně roštu. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro slečnu

Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře, velmi oblíbené jsou sedací vaky. Pokud zařizujete, nebo máte v plánu zařídit celý dětský pokoj, stojí za inspiraci několik návrhů, které najdete v nabídce pokojů pro holky.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Vybrat si můžete matraci s výškou 9 cm, nebo 12 cm. Matrace se snímatelným potahem světle růžovém, nebo sv. fialovém.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.