0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A23-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0032-2015
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postel: 209x177x134 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Řešení malého interiéru dětského pokoje nabízí vyvýšené lůžko

Často se ptáte na patrové postele pro jedno dítě, kdy prostor pod vyvýšeným lůžkem je prázdný, volný pro umístění libovolných předmětů. Takové postele nabízí dánský výrobce ve svých kolekcích a účelem tohoto designu je především úspora místa v malém interiéru dětského pokoje. Ne každý chce pod lůžkem mít psací stůl a tak volný prostor u postele Space zůstal flexibilní tak, aby jste si malou místnost uspořádali dle vlastních představ. Pod lůžko lze umístit komodu, nebo skříň či cokoliv jiného vás napadne a potřebujete. K posteli nabízíme matraci se snímatelným modrým potahem a dekorační polštáře. V nabídce kolekce Space pak najdete celou řadu dalších dílů nábytku, skříně, komody, psací stoly a rovněž dekorací pro možné vybavení celého dětského pokoje. S kolekcí Space zařídíte dítěti vše v tématice vesmíru.

 

Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro malé i velké děti

Kolekce Space je velmi flexibilní a tak pokud máte menší dítě, může mít postele díky dekoracím zcela jinou podobu. Můžete pořídit látku kolem lůžka, příjemné dětské křesílko a další doplňky. Až vaše dítě vyroste, stačí dekorace z postele odstranit a máte místo na spaní pro studenta. V nabídce najdete patrové postele pro dvě děti, postele s látkovou věží, postele s klouzačkou či klasická nízká lůžka.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětské křeslo Space 36-4360-LI-000

Dětské křeslo Space 36-4360-LI-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
2 705 Kč
Dětské křeslo Space 36-4360-LB-000

Dětské křeslo Space 36-4360-LB-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
2 705 Kč
Dětský pokoj z masivu Space III-A

Dětský pokoj z masivu Space III-A

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 11 022 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.