0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A20-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0034-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 209x150x137 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu do dětského pokoje kluků

Pokud máte dva malé rošťáky a zajímá je vše, co se děje ve vesmíru, z nabídky dánského výrobce lze zařídit tematicky celý dětský pokoj. A můžete začít třeba patrovou postelí, ke které lze pořídit matrace s modrým snímatelným potahem, dekorační polštáře a látku kolem lůžka. Samozřejmě že v nabídce kolekce Space najdete i další dekorace a další dětský nábytek z masivu v bílém provedení. Dětská patrová postel má bezpečnostní zábranu kolem horního lůžka a žebřík. V pozdějším věku dětí lze z patrové postele vytvořit dvě samostatná lůžka, kdyby děti už nechtěli spát tímto způsobem. Dětský nábytek z masivu a dekorace dánského výrobce to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje, dle zájmů dětí. Představujeme například ještě kolekce s tématikou letiště, nebo něco pro malé kovboje. A nechybí ani nabídka tematických dětských pokojů z masivu pro holku.

 

V kolekci Space se nejedná jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj z masivu dle zájmů dětí

Pokud chcete aby dětský pokoj vašich dětí ladil, byl jednotný, nejlépe vám vyjde vstříc právě nabídka dánského výrobce. Vše můžete zařídit ve třech základních odstínech, bílá pro nábytek a modro zelená pro dekorace. Výběr je velmi široký a možná až překvapivý. Samozřejmě, že kolekce Space není jediná v nabídce tohoto výrobce. Najdete i kolekce zaměřeny na vybavení dětského pokoje pro holky či pro kluky ale s jinou tématikou.Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.