0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská patrová postel Space XXL-A7-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0031-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 209x150x137 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel Space pro malé i velké děti

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce je velmi flexibilní. Ke každé posteli, patrové postele nevyjímaje, můžete pořídit pro menší děti řadu dekorací a pro větší děti jednoduše bez dekorací. Vy sami si můžete zvolit, jak bude finální podoba postele vlastně vypadat. Výrobce nezapomněl ani na bezpečnostní prvek v podobě vysoké zábrany kolem lůžka. A to zdaleka není vše, k posteli si můžete pořídit také matraci s modrým snímatelným potahem, dekorační polštáře, látku kolem lůžka či mnoho dalších dekorací. Vše s motivem vesmíru, nabízí se možnost tematického vybavení dětského pokoje pro kluka.

 

Dánský výrobce kromě designu sází i na vysokou kvalitu a proto si může dovolit nabídnout na své produkty záruku 3 až 5 let. Materiálem pro výrobu dětské postele je kvalitní dřevo borovice, ošetřeno vodou ředitelným transparentně bílým nátěrem. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže, kterou lze u nás rovněž objednat. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj z masivu

Pokud vás design patrové postele natolik oslovil, že zvažujete možnost vybavení celého dětského pokoje s kolekcí Space, určitě je z čeho vybírat. Nabídka skříní, komod, kontejnerů, dětských sestav nábytku pro menší děti, to vše je vám k dispozici v identickém bílém provedení ze dřeva borovice a dekoračních látek modro zeleného provedení. Patrovou postel lze pro větší děti pořídit bez dekorací a prostor pod lůžkem třeba v malém interiéru využít k umístění psacího stolu.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská patrová postel Smoozy

Dětská patrová postel Smoozy

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 779 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.