Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětská palanda let budoucích?

Design, móda, návrhy v podstatě všech produktů a spotřebního zboží se neustále mění. Ale my se soustředíme na módní trendy v bydlení a proto u nás najdete vždy ty nejnovější trendy světových designérů. A v dnešním povídání si představíme rozhodně velmi trendy patrovou postel z daleké budoucnosti, i když na nábytku Aldo je vám samozřejmě již k dispozici. Příznačný název patrové postele, kterou vám dnes od španělského designéra představíme je Urbanic. A tak trochu jako z Vesmíru možná patrová postel mnohým rodičům i bude připadat, ale pozor, už ne tak dětem, především pak chlapcům.

 

                     Patrová postel pro studenta Urbanic black

 

Trendy design, trendy odstíny spojení grafitové, až černé barvy ve spojení jak jinak s červenou. Oblíbená kombinace či spojení odstínů také počítačových her. Patrová postel, která vás rozhodně překvapí i multifunkčním řešením dolního lůžka, které můžete a nemusíte pořídit a tak můžete mít patrovou postel s psacím stolem (ten se v dolním prostoru totiž schovává) pro jedno dítě, nebo, v případě, že použijete a pořídíte i dolní, skládací matraci, máte patrovou postel pro dvě děti. A dolní postel, díky praktickému řešení, lze využít i jako pohodlné křeslo třeba přes den.

 

Dětská palanda se stolem a skříní Urbanic - shade    Patrová postel se stolem a skříní pro dva Urbanic - shade

 

Kromě dvou lůžek na spaní, nebo také jednoho, když se tak rozhodnete, má vaše dítě k dispozici řadu polic, věšákovou tyč na oblečení a jak jsme zmínili, v dolním prostoru také psací stůl, ten především jen pro doplnění prostoru třeba na hraní na počítači, pro přípravu do školy je psací stůl nedostačující. Ale věřte nám, děti milují skrýše a každé z dětí si rádo u psacího stolu bude sledovat malou televizi, nebo hrát hry a bude mít velký pocit soukromí. Schůdky jsou komfortní a bezpečné s širokou nášlapnou plochou, navíc netradičně řešené a pojaté tak, aby patrové posteli dodávaly na vzhledu, bylo designovým prvkem. Za nás vypadají schůdky či jejich návrh, ale také červený odstín exkluzivně. A to nejlepší nakonec? U nás můžete i vy vybírat svým dětem nábytek z fotografií reálně sestaveného nábytku. Nákup na jistotu, odzkoušeno dětmi. Jistota nejen odstínu, ale i kvalitního zpracování. Dokonalý dětský pokoj, nenajdete v nereálném světě. 

     

 

Věřte nám, na detailech dětem záleží, moderní "vychytávky" nesmí chybět

Každá doba si žádá své a dnešní výrobci se maximálně soustředí na moderní prvky, aby děti, které žijí ve světě internetu, tabletů, smart phonů a další elektroniky potřebné pro život, měli vše při ruce. Designové, moderní prvky, které jsou však velmi praktické, jako třeba usb konektory, nabíječka na telefon, zkrátka a dobře, vše musí dnešní designéři promyslet.

 

                          Patrová postel se stolem černá Legend

 

Navrhovat v posledních letech dětský nábytek v designu, který osloví, je pro architekty, návrháře stále náročnější. Ale myslíme si, že španělský designér patrovou postelí M-Space asi nejvíce vystihnul dobu, či směr, kterým se design dětského nábytku bude ubírat. Milujeme nová pojetí designu, milujeme sledovat nejnovější trendy a pokud i vy patříte k rodičům, kteří mají rádi originální nápady, přidejte se k nám. U nás se vždy dozvíte jako první, co nám další léta ve světě bydlení přinesou. Za inspiraci to určitě stojí a kdo ví, třeba i vy u nás najdete nějaký námět, jak změnit vaše bydlení.

 

Zpět do reality, designy dětského nábytku, které nyní "frčí"

Samozřejmě, že v naší nabídce najdete i klasické designy dětského nábytku, ale přeci jen moderní a trendy. Designy, které nejsou až tolik o budoucnosti, designy, které jsou nejvíce líbivé právě teď. Při výběru nábytku pro vás a vaše děti se především soustředíme na maximální využití prostoru dětského pokoje tak, aby dítě mělo dostatek místa na spaní, na hraní, dětský pokoj i pro rozmístění nábytku by měl zůstat prostorný a vzdušný, ale soustředí se i na dostatek úložného prostoru. To vše, pokud nábytek vyberete správně, lze v dětském pokoji zařídit.

 

                                                        

 

Jeden z příkladů návrhů, jak co nejlépe a efektivně lze zařídit dětský pokoj pro tři děti, byť je třeba tento pokoj zařídit v bytě panelákového typu, kde opravdu není místa mnoho. Ale díky trendy designům, které nám dávají smysl a na základě uvedeného příkladu jistě i vám, můžete sami říci, že dětský pokoj pro tři děti vypadá úchvatně. Úložné prostory velké díky rohovému sestavení šatních skříní, patrová postel s přistýlkou, police na stěně, která navíc stěnu oživí a kontejner na pojezdech, který lze snadno přemístit od postele k psacímu stolu, když je třeba.

Moderní design je především praktický a efektní design, kdy i sebemenší místnost lze zařídit nádherně a efektivně. Nábytek, který vám zkrátka vyřeší spousty starostí, nábytek, který je navíc velmi kvalitní i tloušťkou materiálu či povrchovou úpravou. A samozřejmě, kdyby jste potřebovali s něčím poradit, pomoct, jsme tedy pro vás, design nás totiž velmi baví a především pak zcela unikátní design, který díky exkluzivitě opravdu jinde nenajdete.