0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda z masivu 36-4263-82-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00206-2015
10 303 Kč
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 95 cm
Šířka: 84 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Častým dílem v každém dětském pokoji je komoda s šuplíky

Komoda s šuplíky je velmi praktickým dílem nábytku v dětském pokoji. Dánský výrobce představuje dětskou komodu z masivu v bílém provedení ve velmi vysoké kvalitě. Jedná se také o značkový nábytek, což je ta nejvyšší možná záruka spokojeného nákupu. V nabídce dánského výrobce najdete kromě samostatných dílů nábytku také celou řadu návrhů dětských pokojů z masivu a velmi netradiční jsou dětské dekorace. Výrobce přináší zcela nový způsob pro možné vybavení interiéru vašich dětí.

 

Dánský výrobce značkového dětského nábytku klade velký důraz na kvalitu. Dodání regálu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 135 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.