0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda White Life 10.517.1200

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0060-2016
13 436 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 96 cm
Šířka: 102 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: Bílá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Stylová dětská komoda s rustikálními prvky

Dětská komoda patří do kategorie značkového nábytku White Life, která na všechny díly včetně této komody nabízí prodlouženou záruku až na sedm let. Cena je sice oproti klasickým kolekcím vyšší, ale pořízením této dětské komody získáte tu nejvyšší kvalitu, dlouhou záruku a originální, do detailů propracovaný design. Dětská komoda v bílém odstínu je velmi stylová a můžeme na ní najít i rustikální prvky, které se prolínají napříč celou kolekcí. Dětský pokoj vybavený nábytkem z kolekce White Life tak bude velmi elegantní, reprezentativní. Co se nám ale především na značkovém nábytku líbí je možnost pořízení nejen nábytku v identickém designu, ale také bytových doplňků, které s nábytkem ladí. Dětský pokoj může být opravdu jako navržený od designéra. V nabídce najdete například stolní lampu, stropní osvětlení, k posteli také povlečení a dokonce i koberec.

 

Tip Aldo: první šuplík komody nabízí velmi členité dělení, lze využít i jako přebalovací pult

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, čela šuplíků lité dřevo. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
od 8 626 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.