Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská komoda, toaletní stolek Crown

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0050-2016
Dostupnost:
5 - 6 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Komoda: 119x82x48
Zrcadlo: 87x74x16

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-růžová
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda se zrcadlem Crown, toaletní stolek pro dívky i ženy

Kolekce Crown nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů pro vybavení dětského pokoje, ale komodu se zrcadlem si umíme představit jako toaletní stolek i v ložnici. A samozřejmě i každá školačka či už studentka, toaletní stolek v dětském pokoji rozhodně uvítá. Romantický, velmi elegantní design s rustikálními prvky je velmi originální a také kvalitní. Dětský nábytek Crown patří do kategorie značkových produktů s prodlouženou zárukou až na sedm let. Jednotlivými díly můžete vybavit interiér menší i větší slečny, na výběr máte několik možností postele. Pokud zařizujete pokoj pro školačku, v nabídce najdete klasický rozměr místa na spaní 90x200 cm, pokud zařizujete pokoj pro studentku, můžete pořídit postel v rozměru pro matraci 120x200 cm. A je zde ještě možnost pořízení dětské postele s přistýlkou pro dvě dívky. Nabídka je opravdu velmi unikátní a design je propracovaný do nejmenšího detailu.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Toaletní stolek Amori AMDT7014

Toaletní stolek Amori AMDT7014

Dostupnost:
4-5 týdnů
6 818 Kč
Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Dostupnost:
5 - 6 týdnů
od 9 649 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.