0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská komoda se zrcadlem Solid

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0043-2016
Dostupnost:
nedostupné
Komoda: 88x86x45
Zrcadlo: 88x78x13

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: bílá-dub-žlutá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda Solid, kvalita značky se sedmiletou zárukou

Jen v málokterém interiéru dětského pokoje chybí komoda. Dětská komoda se stala již tradičním dílem vybavení interiéru. Je to praktické doplnění úložných prostorů šatní skříně, která není až tak členitá a je určena na ošacení. Do šuplíkové komody naopak můžete umístit menší předměty či menší kusy ošacení a napomoci tak lepší organizaci v dětském pokoji. V kolekci Solid je možné pořídit ke komodě také zrcadlo, které spíše osloví malé i větší slečny. U kluků to ale také může být určité oživení interiéru a i kluci se v určitém věku začínají věnovat více svému vzhledu. S ohledem na design a netradiční spojení odstínů doporučujeme kolekci značkového nábytku Solid více pro vybavení dětského pokoje kluka.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Jimi G60.160

Dětská komoda Jimi G60.160

Dostupnost:
3 - 4 týdny
6 738 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.