0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda se zrcadlem New Land

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00173-2016
12 037 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 76 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 42 cm
Cena: za celou sestavu
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: dub-tmavě hnědá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Moderní komoda se zrcadlem, řešení studentského pokoje

Kolekce značkového nábytku New land nabízí řadu řešení především pro dospívající děti a to v neutrálních odstínech. Nábytek je tak vhodný pro studenty i studentky. Design zvolil výrobce nadčasový, můžete sami nejlépe posoudit na fotografii návrhu celého interiéru studentského pokoje. Komoda se zrcadlem je oblíbeným spojením především dospívajících dívek, jelikož si vytvoří velmi praktickou toaletku. V prvním šuplíku komody mohou mít kosmetiku či bižuterii, v dalších pak oblečení. V kolekci najdete řadu samostatných dílů na výběr, také dva dostupné rozměry místa na spaní. Postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm a postel s rozměrem místa na spaní 120x200 cm. Velmi originálně je řešený také psací stůl, rovněž vhodný design již pro studující děti. Design je vhodný i do malých interiérů, je funkční ale s ohledem k prostoru velmi úsporný. Zkrátka nezabere moc místa.

Turecký výrobce věnuje enormní pozornost vysoké kvalitě, která je doložena certifikáty i prodlouženou sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

New Joy 
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.