Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s tabulí na kreslení Eliott

Výrobce: Gaut
Kód: GA00270-2020
  • ideální doplněk do pokoje dětí předškolního věku
  • komoda s dvířky, na kterých je umístěná tabule na kreslení
  • vysoká kvalita dána certifikací, materiál mdf deska, ABS hrany
  • dětský nábytek pro miminko i předškoláka, rostoucí nábytek
nedostupné
6 450 Kč

Parametry produktu

Výška: 76 cm
Šířka: 78 cm
Hloubka: 35 cm
Barva: světlý buk, světle šedá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Komoda do dětského pokoje, komoda s tabulí

Zkrátka komoda na hraní, nejen jako úložný prostor. Kolekce dětského nábytku pro miminko i předškoláka od francouzského výrobce značkového nábytku Galipette nás rozhodně nadchla. Důmyslný design, který jsme ještě v nabídce opravdu neměli. Vše je přizpůsobeno potřebám jak miminka, tak předškoláka a nábytek rozhodně nemusíte pořizovat dvakrát, stačí postýlku pro miminko jednoduchou přeměnou změnit na klasickou dětskou postel pro děti do pěti, šesti let. Postel se schůdky a úložnými boxy.

Dalším velmi atraktivním dílem v kolekci je komoda či chcete-li netradiční úložný prostor s dvířky, na kterém si děti díky umístěné tabuli mohou kreslit křídou. Rodiče tak zase o něco zvýší šanci na to, že děti nepokreslí nábytek, nebo stěny v dětském pokoji. Komoda s dvířky je navíc velmi originálním doplněním dětského pokoje předškoláka, kde vám pro jeho vybavení rozhodně také doporučíme psací stůl v rozměrech pro malé děti a rozkládací, rostoucí dětskou postýlku. Vysoká kvalita, ABS hrany a materiál mdf desky, nábytek pro děti s certifikací.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu