Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s přebalovacím pultem Guimauve

Výrobce: Gaut
Kód: GA00277-2020
  • kvalitní komoda z mdf desky, ABS hrany
  • komoda bez pultu výška 87 cm, šíře 82 cm a hloubka 45 cm
  • vnitřní uspořádání jedna police
  • nabídka dalších dílů pro vybavení pokoje miminka
nedostupné
11 132 Kč

Parametry produktu

Výška: 94 cm
Šířka: 92 cm
Hloubka: 86 cm
Barva: Bílá, světle šedá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Komoda do dětského pokoje miminka, přebalovací pult

Francouzská společnost Gautier přichází s nábytkem, který si zamilujete vy i vaše miminko. Kolekce Guimauve totiž obsahuje vše, co byste si mohli přát a to v universálním designu, který zapadne do každého jak holčičího, tak chlapeckého dětského pokojíčku.

Když zjistíte, že vám šatní skříň nestačí a je tak potřeba vyřešit problém s nedostatečnými úložnými prostory, můžete zkusit zvolit variantu prostorné komody. V tomto případě disponuje klasickými dvířky, za kterými se ukrývá jedna police dělící prostor na dvě větší části. Díky tomu do ní budete moci uložit i objemnější věci, pro které jste zatím marně hledali to pravé místo. Komoda je vyrobená z lamina v šedém provedení a disponuje krásnými, kulatými madly se vzorem připomínajícím barevné konfety, který tímto malým detailem oživí celé vyznění skříně. Pro ještě větší stabilitu je pak možné komodu připevnit ke stěně. Komoda je součástí celé kolekce, díky níž můžete kompletně vybavit pokoj vašeho miminka. Samozřejmostí je dětská postýlka s přebalovacím pultem nebo také prostorná šatní skříň. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu