Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile

Výrobce: Gaut S
Kód: GA0057-2014
Velmi praktickým dílem do dětského pokoje pro miminko je určitě komoda s přebalovacím pultem. S nábytkem Aldo je vaše miminko v bezpečí.
nedostupné
8 431 Kč

Parametry produktu

Barva: světlý ořech v bílé patině
Cena: s přebal. pultem
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Komoda: 102x90x45 cm
Přebalovací pult: 102x95x86 cm

Dětská komoda Emile nabízí bezpečný způsob přebalování vašeho miminka

A nejen to. Díky velikosti přebalovacího pultu který je po celém obvodu komody, přebalování miminka je také velmi pohodlné. Francouzský výrobce kolekce dětského nábytku pro nejmenší, vždy nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, která je dána také značkou. A pro miminka se značkový dětský nábytek vyplatí. V kolekci Emile najdete celou řadu samostatných dílů pro kompletní vybavení dětského pokoje pro miminko. Za zmínku určitě stojí možný výběr ze dvou rozměrů postýlky, dětská postýlka s možností rozložení pro matraci 70x140 cm a dětská postýlka pro matraci 60x120 cm bez možnosti rozložení na postel. Možnost výběru je důležitá také proto, že někdo před narozením potomka pořizuje pouze dětskou postýlku.

 

Francouzský výrobce jak jsme už naznačili, klase opravdu velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost, což ostatně dokládá také řadou certifikátů. Komodu lze využívat také v pozdějším věku dítěte pouze jednoduchou demontáží přebalovacího pultu. Dodání v dílech s nutností dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Dětský pokoj pro miminko by měl vyhovovat i rodičům

Dětská komoda s přebalovacím pultem je vlastně velkým pomocníkem pro rodiče, nejčastěji pak maminky. Výhodou umístění pultu na komodě je jeho výška, k miminku se nemusíte příliš sklánět a tak šetříte také vaše záda. Přebalování, ale nejen přebalování, třeba také oblékání miminka ve výšce jako nabízí komoda je rovněž tím nejbezpečnějším způsobem. Přebalovací pult má také ohradníky, které zabrání pádu dítěte z výšky, ale rovněž kojeneckých potřeb či hraček. Lze také samozřejmě pořídit komodu bez přebalovacího pultu, pokud máte v dětském pokoji vyřešeno jinak.

 

A jestliže teprve začínáte s přípravami před příchodem miminka na svět, na nábytku Aldo najdete vše, co jen trochu s narozením miminka souvisí. Výbavička pro miminko belgického výrobce značky Noukie´s je vám k dispozici. Nábytek Aldo, to je nákup pod jednou střechou z pohodlí vašeho domova.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Dětská postýlka rozkládací Emile

Dětská postýlka rozkládací Emile

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
9 758 Kč
Dětská postýlka Emile

Dětská postýlka Emile

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 697 Kč

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille s pultem

Dětská komoda Camille s pultem

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
9 162 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu