0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s přebalovacím pultem 32-0010-82-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00209-2015
6 606 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 104 cm
Šířka: 79 cm
Hloubka: 68 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Barva: Bílá
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský nábytek pro miminka, nebo pro maminky?

Nabídka dětských pokojů pro miminka z masivu to je celá řada také dětských dekorací a samostatných dílů nábytku. Komoda s přebalovacím pultem není ze dřeva borovice, ale z mdf desky a do kategorie dětského nábytku z masivu jsme ji zařadili především proto, že s daným designem a návrhy dětských pokojů souvisí. Materiál mdf desky nebyl vybrán náhodou, ale cíleně. Materiál je omyvatelný a snadný na údržbu. Pult lze v pozdějším věku dítěte demontovat a máte praktickou komodu i pro děti školou povinné.

 

Cena komody uvedena s přebalovacím pultem. Materiál mdf desky je velmi kvalitní a snadný na údržbu. Dodání komody v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.