0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s policí Bella 10.515.1200-1203

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00104-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská komoda: 102x96x48 cm
Police: 102x63x22

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: Bílá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda od narození až po dospělost

Dětská komoda patří do kolekce Bella, která nabízí samostatné díly nábytku pro vybavení pokoje miminka. Díky možnému rozložení postýlky na klasickou dětskou postel se nabízí využívání daných dílů dětského nábytku nejen do tří let věku miminka jak jsme zvyklí, ale až do jeho patnácti let. Souvisí to samozřejmě s možným zvětšením rozměru místa na spaní rozkládací postýlky. Dětská komoda s policí na zavěšení také patří k nábytku, který můžete využívat až do dospělosti vašeho dítěte a díky vysoké kvalitě s prodlouženou zárukou až na sedm let je to také velmi reálné. Kolekce dětského nábytku Bella je velmi stylová, můžeme vidět i rustikální prvky a svým designem je určena k vybavení dětského pokoje holky. Nabídka stylového nábytku s prodlouženou zárukou patří rozhodně k zajímavým nabídkám.

 

Tip Aldo: rozkládací dětská postýlka na klasickou dětskou postelVýrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Komoda je vyrobena z mdf desky. Dodání dětské komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Biotiful 2273CO3T

Dětská komoda Biotiful 2273CO3T

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 528 Kč
Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Dětská komoda se zrcadlem, toaletní stolek Laura

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
od 8 626 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.