0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Roudoudou P41.260

Výrobce: Gaut
Kód: GA0083-2014
11 133 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: světlý dub, krém
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní dětská komoda z kategorie značkového nábytku

Certifikovaný značkový dětský nábytek je u nás zastoupen především kolekcemi určenými pro vybavení dětského pokoje pro miminko. Proč? Především nejmenší děti, miminka, potřebují ten nejkvalitnější, zdravotně nezávadný nábytek. Kolekce francouzského výrobce Roudoudou mezi takové patří a kromě komody můžete pořídit rozkládací dětskou postýlku, skříň, regál a také tolik praktický přebalovací pult ke komodě. Můžete si pořídit jen dětskou postýlku, nebo vybavit celý dětský pokoj. A nezapomínejte také na naši nabídku výbavička pro miminko, kterou přináší belgický výrobce. Nábytek Aldo to je nákup z pohodlí domova pod jednou střechou.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Nábytek pro miminko

Obojí je správně a spíše záleží jen na vašem osobním rozhodnutí. Můžete pořídit jen dětskou postýlku pro umístění třeba do ložnice a dětský pokoj, jeho vybavení, odložit až na dobu, kdy už budete vědět, jaký odstín se vašemu dítěti líbí, nebo která dětská postavička je jeho nejoblíbenější. Ale lze samozřejmě připravit celý dětský pokoj před narozením miminka. Pokud se rozhodnete pro pořízení dětské postýlky, kolekce nabízí možnost jejího rozložení na pohodlný otoman. A když ke komodě pořídíte ještě přebalovací pult, spolu s naší výbavičkou pro miminko budete připraveni na příchod vašeho potomka na svět.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Emile P94.173

Dětská komoda Emile P94.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 061 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.