0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Roudoudou P41.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0082-2014
9 220 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: světlý dub, krém
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný dětský nábytek, komoda Roudoudou

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku s certifikací je cenově náročný, ale nabízí opravdu velmi kvalitní díly pro možné sestavení dětského pokoje pro miminko. Jedním z mnoha dílů v kolekci Roudoudou je také komoda s šuplíky, kterou najdete v nabídce také přebalovacím pultem. Kolekce či spíše její díly nábytku jsou určeny pro sestavení dětského pokoje pro miminko. A právě pro naše nejmenší děti je převážná část nábytku značková, jelikož miminka by měla vyrůstat ve zdravotně nezávadném prostředí.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Pořídit jen dětskou postýlku, nebo vybavit kompletně dětský pokoj

Obojí je správně a spíše záleží jen na vašem osobním rozhodnutí. Můžete pořídit jen dětskou postýlku pro umístění třeba do ložnice a dětský pokoj, jeho vybavení, odložit až na dobu, kdy už budete vědět, jaký odstín se vašemu dítěti líbí, nebo která dětská postavička je jeho nejoblíbenější. Ale lze samozřejmě připravit celý dětský pokoj před narozením miminka. Pokud se rozhodnete pro pořízení dětské postýlky, kolekce nabízí možnost jejího rozložení na pohodlný otoman. A když ke komodě pořídíte ještě přebalovací pult, spolu s naší výbavičkou pro miminko budete připraveni na příchod vašeho potomka na svět.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.