0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská komoda Pablo P97.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA00103-2014
3 974 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 95 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bělený ořech
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda Pablo

Nabídka dětského nábytku to jsou na našich stránkách také samostatné díly na výběr. V žádné nabídce kolekce nábytku do dětského pokoje určitě nechybí praktická komoda. V kolekci Pablo, jelikož je určena pro vybavení dětského pokoje pro miminko, lze pořídit komodu rovněž s přebalovacím pultem. Také nabídka dalších dílů je praktická jako například rozkládací dětská postýlka. Příjemný je i odstín bělený ořech.

 

Francouzský výrobce značkového nábytku samozřejmě klade důraz na nejvyšší kvalitu a zdravotní nezávadnost. Materiálem pro výrobu komody se stala mdf deska se zakončením abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj pro miminko

Pokud se rozhodnete pro vybavení dětského pokoje se vším všudy, nabídka dílů v kolekci Pablo nabízí také šatní skříň, regál ke komodě a již zmiňovaný přebalovací pult. Samozřejmě, že tím nejdůležitějším dílem nábytku pro miminko je dětská postýlka. Můžete si rovněž vybrat ze dvou typů postýlky.

 

Klasická postýlka s místem na spaní 60x120 cm bez možnosti rozložení a rozkládací dětská postýlka rovněž s místem na spaní 60x120 cm. Rozkládací postýlka je vhodným řešením, pokud nechcete vybavovat celý dětský pokoj, nebo také v případě, když chcete ušetřit. Postýlku lze totiž rozložit na klasickou postel s místem na spaní 90x190 cm, nabízí se tak řešení od narození až po dospělost. Kolekce Pablo tak patří k těm, které nabízí velmi funkční, praktický nábytek pro vaše dítě.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Emile P94.173

Dětská komoda Emile P94.173

Dostupnost:
3 - 4 týdny
4 781 Kč
Dětská komoda Little Town P69.160

Dětská komoda Little Town P69.160

Dostupnost:
3 - 4 týdny
3 975 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.