Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Mila

Výrobce: PRS
Kód: PRS0036-2016
Jednoduchý, ale díky dívčím odstínům elegantní design zvolil pro dětskou komodu francouzský výrobce. Další díly pro dětský pokoj v nabídce.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
2 824 Kč

Parametry produktu

Barva: fialková-bílá
Výška (cm): 77 cm
Šířka (cm): 78 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Hmotnost: 26 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská komoda, levné doplnění úložných prostorů

Dnes je již dětská komoda téměř vždy součástí vybavení interiérů dětského pokoje. Kolekce dětského nábytku Mila od francouzského výrobce představuje jak samostatné díly, tak sestavy dětských pokojů v tradičním dívčím designu. Výrobce zvolil jako povrchovou úpravu oblíbené odstíny fialkovou a bílou. Komoda je cenově velmi dostupná, ostatně jako všechny díly dětského nábytku v této kolekci. Líbí se nám stylové úchytky. Z nabídky dalších dílů chceme upozornit na patrovou postel s psacím stolem a dětskou postel, která nabízí jak netradičně řešený šuplík tak nadstavec. Kolekci můžeme zařadit do designu, který je vhodný i pro vybavení rozměrově malých dětských pokojů.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu i moderní design. pro výrobu komody zvolil laminátovou desku. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Dětská komoda Smoozy

Dětská komoda Smoozy

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 149 Kč
Dětská komoda Biotiful

Dětská komoda Biotiful

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
3 599 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu