0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Little Town P69.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0070-2014
4 174 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 95 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: Bílá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní dětská komoda nabízí také originální design

Nabídka dětského značkového nábytku v tomto případě od francouzského výrobce se vyplatí. Máte jistotu, především pak když zařizujete dětský pokoj pro miminko, že vaše dítě vyrůstá ve zdravotně nezávadném, bezpečném prostředí. Kolekce Little Town navíc patří k těm, které jsou cenově dostupné. Ke komodě můžete pořídit také přebalovací pult, samozřejmě nechybí dětská postýlka a pro kompletní vybavení dětského pokoje výrobce nabízí ještě šatní skříň. Příjemný je bezesporu netradiční design, který nabízí efekty v podobě grafiky města.

 

Aby francouzský výrobce zabezpečil vysokou kvalitu, používá jako materiál mdf desku, jejíž hrany jsou zakončeny systémem abs. Dodání komody v dílech s nutností montáže. V ceně komody není přebalovací pult, je nutno objednat zvlášť. Doprava zdarma až k vám domů. A samozřejmě kvalita je doložena také certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Zařizujete dětský pokoj pro miminko

Než se miminko narodí, není nutné mu vybavit celý dětský pokoj. Jsou však díly nábytku, které samozřejmě potřebovat budete a kterým by jste měli věnovat pozornost, především v tom slova smyslu, aby byly kvalitní a zdravotně nezávadné. Tím nejdůležitějším v prvním roce miminka je kvalitní dětská postýlka a neméně kvalitní matrace. Jako prodejci nábytku doporučujeme komodu s přebalovacím pultem, jelikož je to nejvíce bezpečný způsob přebalování miminka. Přebalovací pult v pozdějším věku dítěte můžete odstranit a komodu tak i nadále využívat.

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku je na našich stránkách oblíben nejen pro vysokou kvalitu, ale také velmi příjemný design. Pro miminka je využíváno neagresivních odstínů, nejčastěji pak bílé jako v případě kolekce Little Town.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postýlka Little Town P69.601

Dětská postýlka Little Town P69.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 927 Kč
Dětská komoda Little Town P69.160-611

Dětská komoda Little Town P69.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 351 Kč
Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 923 Kč

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille P79.160

Dětská komoda Camille P79.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 172 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.