Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská komoda Jimi G60.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0035-2015
8 544 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 94 cm
Šířka: 87 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: dub-tmavě hnědá
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda v moderním designu

Kolekce dětského nábytku Jimi od francouzského výrobce nabízí samostatné díly ve velmi elegantním designu a odstínech. Nábytek tak nemusí být určen pouze do dětského pokoje, ale i studentského pokoje, nebráníme se ani vybavení třeba kanceláře. Především pak pro psací stůl z této kolekce, který je opravdu pro všechny. Kolekce nábytku Jimi postrádá díky odstínům a modernímu designu dětské motivy, nábytek tak vaše dítě využije až do dospělosti. Komoda má rovněž netradiční a velmi efektní zakončení hran a zajímavě řešené úchytky. Interiér vybavený dětským nábytkem z kolekce Jimi je velmi originální.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nepoužil jen laminát, ale i mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Zařizujeme interiér od narození až po dospělost dítěte

Pokud nechcete měnit interiér dětského pokoje každých několik let dle věku vašeho dítěte, pak řešením je spíše výběr ze střídmějších kolekcí. Nábytek tak využije vaše dítě i v období dospívání, kdy příliš dětské motivy by byly už nepříjemné. Vždy je ekonomičtější volit střídmější design nábytku a raději interiér přizpůsobovat věku dítěte volbou vhodných dekorací. Kolekce Jimi nabízí také na výběr ze dvou rozměrů postele, můžete zvolit místo na spaní 90x200 cm, nebo 120x200 cm. I nabídka dalších dílů je velmi originální a především pak nabízí široký výběr.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Naturela G44.160

Dětská komoda Naturela G44.160

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
8 324 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.