0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Game 201727

Výrobce: DME - F
Kód: DME058-2014
2 389 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 83 cm
Hloubka: 39,6 cm
Hmotnost: 27 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílá-akácie
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Kvalitní dětská komoda Game

Můžeme říci, že dětská komoda již patří k tradičnímu vybavení interiéru dětského pokoje. V kolekci dětského nábytku Game od francouzského výrobce navíc získáte, či můžete pořídit komodu ve vysoké kvalitě danou materiálem, lakovaná mdf deska. S ohledem na materiál a zpracování je cena více než příznivá a to platí pro všechny dostupné díly v této kolekci. Vhodně je zvolena rovněž kombinace odstínů bílé s akácií, které může dítě provázet až do dospělosti. Kolekce dětského nábytku postrádá charakteristické dětské motivy, můžete tak vybavit tímto nábytkem i studentský pokoj.

 

Dětský nábytek s certifikací, materiál kvalitní lakovaná mdf deska (nesrovnatelná s laminátem). Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu také detailním zpracováním. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Dětský pokoj Game

Pokud chcete zařídit celý dětský pokoj, tedy kompletně, v kolekci najdete klasické díly jako komodu, postel, noční stolek, ale také další, neméně zajímavé řešení multifunkční dětské postele. Určitě stojí za inspiraci projít nabídku dětského nábytku na přiložených fotografiích.


Tip: dětská postel Game pro rozměrově malé dětské pokoje
Tip: sadu šuplíků a nadstavec k posteli pořídíte v dětském pokoji Game


S ohledem na design, materiál a i skutečnost, že dětská postel je s certifikací, pořizovací cena je více než příznivá. Kolekce dětského nábytku Game má u nás za jedna.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.