0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Foot 401609

Výrobce: DME - F
Kód: DME0013-2015
2 518 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 79,5 cm
Šířka: 57 cm
Hloubka: 44 cm
Hmotnost: 24 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílo-šedá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda do dětského pokoje pro kluka

Dětský nábytek z kolekce Foot od francouzského výrobce je rozhodně určen klukům. Námětem pro návrh designu daných dílů a to nejen komody, se stal fotbal. Vybírat můžete z široké nabídky nábytku ve stejném provedení, lze tak vybavit s příjemnou tématikou fotbalu celý dětský pokoj. Komoda nabízí tři šuplíky a trendy úchyty. Můžete si také povšimnout zakulacených hran, což je rozhodně bezpečné pro vaši ratolest. Líbí se nám i spojení odstínů, které vytváří elegantní díl nábytku s využitím až do dospělosti dítěte. V nabídce kolekce Foot najdete tradiční díly dětského nábytku jako je postel, noční stolek, psací stůl a skříň, ale i netradiční díly, kterým je určitě televizní stolek. Ale především už náctiletí kluci využijí.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a příjemný design. Materiálem pro výrobu komody se stal laminát s tloušťkou desk 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.