0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Fairy 299411

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-00201
3 390 Kč
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 87,7 cm
Šířka: 44,5 cm
Hloubka: 52,5 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: fialková
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská komoda Fairy jako toaletní stolek okouzlí všechny slečny

Netradiční design, tak jak jsme již zvyklí, přináší v kolekci dětského nábytku Fairy francouzský výrobce. Opravdu v této kolekci kladl důraz na detaily, především pak určené pro vybavení interiéru dětského pokoje malých i velkých slečen. Laminátová dětská komoda fialkové barvy kromě šuplíků nabízí toaletku se zrcadlem. Unikátní řešení, které změní celý interiér.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, originální design a naštěstí také nízkou cenu.

 

Hezký dětský nábytek musí být také praktický

Musíme si přiznat, že i přes originální design komody zachoval její výrobce také plnou funkčnost. Komoda nabízí klasické šuplíky, které jsou navíc velmi smysluplně rozděleny do různých hloubek. Vrchní šuplík pak slouží jako toaletka v případě, pokud horní krycí desku jednoduše odklopíte. Za zmínku však kromě komody stojí i další díly této velmi zdařilé kolekce dětského nábytku určené slečnám.

 

Mezi nejprodávanější pak patří samozřejmě dětská postel Fairy, psací stůl Fairy, nebo šatní skříň Fairy ve dvou rozměrech na výběr. Pokud si chcete dětský pokoj sestavit sami dle aktuálních rozměrů vašeho interiéru, všechny díly najdete hezky pohromadě u produktu dětský pokoj Fairy - díly.

 

Jako prodejci se snažíme nabízet také něco "navíc" třeba službou doprava zdarma po celé republice, nebo vynáška nábytku do patra, rovněž zdarma, při zakoupení celého dětského pokoje. A nesmíme zapomenout na několik důležitých informací o výrobci.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postel Fairy 299409

Dětská postel Fairy 299409

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
3 369 Kč
Dětský pokoj Fairy II

Dětský pokoj Fairy II

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
15 409 Kč
Dětský pokoj Fairy - díly

Dětský pokoj Fairy - díly

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 734 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.