0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Charly P0C.160-760

Výrobce: Gaut
Kód: GA0062-2014
8 345 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bělená třešeň - modrá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní dětská komoda v kvalitě značkového nábytku

Pokud dáváte přednost kvalitnímu i když cenově náročnějšímu dětskému nábytku, určitě vybírejte z nabídky kolekcí francouzského výrobce. Konkrétně na portále nábytek Aldo najdete značkový dětský nábytek Gami. Dětská komoda patří do kolekce Charly, která nabízí díly pro možné sestavení dětského pokoje pro miminko. A především našim nejmenším dětem se snažíme přinášet nábytek té nejvyšší možné kvality a zdravotně nezávadný. Kolekce Charly nabízí dětský nábytek v kombinaci také s růžovými odstíny, dětskou komodu můžete pořídit i vaší malé holčičce.

 

Jak jsme již předeslali, francouzský výrobce věnuje velkou pozornost kvalitě a tu dokládá rovněž jakostními certifikáty. Materiálem pro výrobu komody se stala mdf deska se zakončením hran systém abs. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Je dětský pokoj pro miminko chlapečka jiný než pro holčičku?

Vlastně není. Nábytek je zcela identický, mění se pouze jeho odstíny. Na portále nábytek Aldo také dětské pokoje rozdělujeme dle určení a tak u nás najdete dětské pokoje pro holky, dětské pokoje pro kluky a dětské pokoje pro miminka. Konkrétně také pro díl nábytku jako je dětská komoda nabízíme možnost pořízení přebalovacího pultu. A v kolekci nechybí samozřejmě dětská postýlka a skříň pro ty z vás, kteří chcete před narozením miminka mít kompletně vybavený dětský pokoj.

 

Komodu lze samozřejmě využít i v interiéru školáka či náctiletého chlapce. Kvalitní dětský nábytek má nespornou výhodu, vydrží vám až do dospělosti vašeho dítěte v původní podobě a nedochází ani ke změnám odstínů. Počáteční investice se tak brzy vrátí.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Emile P94.173

Dětská komoda Emile P94.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 020 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.