0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Charly P0C.160-760-613

Výrobce: Gaut
Kód: GA0063-2014
11 248 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bělená třešeň - modrá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Komoda: 100x91x47 cm
Přebalovací pult: 101x98x79 cm

Dětská komoda s přebalovacím pultem je bezpečným řešením

Pokud je přebalovací pult součástí dětské komody, tedy je pevně připevněn, je to možnost jak docílit jednoho z nejvíce bezpečných způsobů přebalování vašeho miminka. Francouzský výrobce značkového nábytku Gami navíc nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, kterou dokládá také řadou certifikátů. Hrany nábytku opatřeny systémem abs jsou zakulacené, nábytek určený nejmenším je navržen vždy s maximálním ohledem na zdravotní nezávadnost. V kolekci Charly můžete ke komodě pořídit další díly z nabídky, nechybí dětská postýlka a skříň, váš dětský pokoj tak může být kompletní.

 

Jak jsme již předeslali, francouzský výrobce věnuje velkou pozornost kvalitě a tu dokládá rovněž jakostními certifikáty. Materiálem pro výrobu komody se stala mdf deska se zakončením hran systém abs. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Když zařizuje první dětský pokoj

Všechno je jednou poprvé i příchod vašeho prvního miminka na svět. Pokud teprve čekáte na příchod potomka, určitě už zvažujete, jak mu vybavit jeho, její první dětský pokoj. Mezi určitě nejdůležitější díly patří dětská postýlka a neméně důležitá je také matrace. V prvním roce miminko převážně spí, proto je výběr postýlky a matrace tolik důležitý. Pokud chcete mít dětský pokoj zařízený kompletně, pak určitě doporučujeme pořídit komodu s přebalovacím pultem a tuto možnost kolekce Charly samozřejmě nabízí. Šatní skříň pak může a nemusí být, z počátku se bez ní celkem obejdeme.Co vám kolekce Charly nabízí přikládáme na ilustračních fotografiích a nezapomeňte, že nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou a tak jistě stojí za zhlédnutí také naše kategorie výbavička pro miminko.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 346 Kč
Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 680 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.