Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská komoda Charly P0C.160-660

Výrobce: Gaut
Kód: GA0060-2014
10 076 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bělená třešeň - růžová
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda v nadčasovém designu jako řešení pro miminka či malou slečnu

Velmi příjemné odstíny nabízí francouzský výrobce značkového nábytku Gami nejen u komodu s šuplíky, ale i pro další díly z kolekce Charly, které využijete pro vybavení dětského pokoje holku, nebo pro vybavení dětského pokoje pro miminko. Výrobce použil jako materiál mdf desku v odstínu bělená třešeň v kombinaci s odstíny růžové a béžové. V kolekci Charly ve stejném provedení pořídíte dětskou postýlku, regál, komodu také s přebalovacím pultem a nechybí ani šatní skříň.

 

Francouzský výrobce klade důraz na detailní zpracování a vysokou kvalitu, co dokládá i několika jakostními certifikáty. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže. Možnost výběru komody i v odstínech určených chlapcům. Doprava zdarma po celé republice.

 

Když zařizujeme dětský pokoj pro miminko

Pokud teprve čekáte na příchod potomka, určitě už zvažujete, jak mu vybavit jeho, její první dětský pokoj. Mezi určitě nejdůležitější díly patří dětská postýlka a neméně důležitá je také matrace. V prvním roce miminko převážně spí, proto je výběr postýlky a matrace tolik důležitý. Pokud chcete mít dětský pokoj zařízený kompletně, pak určitě doporučujeme pořídit komodu s přebalovacím pultem a tuto možnost kolekce Charly samozřejmě nabízí. Šatní skříň pak může a nemusí být, z počátku se bez ní celkem obejdeme.

 

Co vám kolekce Charly nabízí přikládáme na ilustračních fotografiích a nezapomeňte, že nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou a tak jistě stojí za zhlédnutí také naše kategorie výbavička pro miminko.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille P79.160

Dětská komoda Camille P79.160

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
5 038 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.