Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská komoda Charly P0C.160-660-613

Výrobce: Gaut
Kód: GA0061-2014
13 582 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: s přebal. pultem
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bělená třešeň - růžová
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Komoda: 100x91x47 cm
Přebalovací pult: 101x98x79 cm

Dětská komoda Charly nabízí nejvyšší možnou kvalitu jakostní značky

Značkový dětský nábytek Gami od francouzského výrobce je finančně náročný, nebudeme zakrývat že ne. Ale dětský nábytek jakostní značky Gami to je ta nejvyšší možná kvalita, kterou jsme pro vás našli. A tuto kvalitu nabízíme především jako možnost pro vybavení dětského pokoje pro miminko, kde bychom měli klást největší důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. V kolekci Charly najdete samozřejmě další díly do dětského pokoje pro miminko, nechybí dětská postýlka, šatní skříň a také provedení v odstínech určených chlapečkům.

 

Francouzský výrobce klade důraz na detailní zpracování a vysokou kvalitu, co dokládá i několika jakostními certifikáty. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže. Možnost výběru komody i v odstínech určených chlapcům, ale také můžete pořídit komodu bez přebalovacího pultu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Víte co vše potřebujete v dětském pokoji pro miminko?

Pokud teprve čekáte na příchod potomka, určitě už zvažujete, jak mu vybavit jeho, její první dětský pokoj. Mezi určitě nejdůležitější díly patří dětská postýlka a neméně důležitá je také matrace. V prvním roce miminko převážně spí, proto je výběr postýlky a matrace tolik důležitý. Pokud chcete mít dětský pokoj zařízený kompletně, pak určitě doporučujeme pořídit komodu s přebalovacím pultem a tuto možnost kolekce Charly samozřejmě nabízí. Šatní skříň pak může a nemusí být, z počátku se bez ní celkem obejdeme.Co vám kolekce Charly nabízí přikládáme na ilustračních fotografiích a nezapomeňte, že nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou a tak jistě stojí za zhlédnutí také naše kategorie výbavička pro miminko.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
10 078 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.