0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Celeste P0E.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA00117-2015
6 830 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 87 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: šedomodrá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda pro miminko i školáka

Kolekce značkového dětského nábytku Celeste od francouzského výrobce představuje to, čemu se říká design nové generace. Jednoduchost a velmi netradiční, zvláštní odstíny jsou budoucností vybavování interiérů. Francouzský výrobce jako autor unikátního designu nabízí v této kolekci kromě komody také možnost přebalovacího pultu k ní a rovněž praktického regálu, čímž se vytvoří takové centrum, kde bude mít každý rodič při přebalování vše po ruce. Komodu bez pultu zase můžete využít v dětském pokoji školáka. Mezi další dostupné díly v kolekci patří dětská postýlka a šatní skříň. Tradiční nábytek pro zařízení dětského pokoje miminka.

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku nabízí tu nejvyšší možnost kvalitu. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille P79.160

Dětská komoda Camille P79.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 172 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.