Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Výrobce: Gaut
Kód: GA0051-2014
10 078 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 96 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 96 cm
Cena: s přebal. pultem
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílá-šedá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda Camille to není jen "komoda", ale praktické centrum

Ano, praktické centrum pro maminky, které s dětskou komodou Camille budou mít vše při ruce a nebudou muset od miminka pro nic odbíhat. Rohové provedení není náhodné. Po umístění komody do rohu dětského pokoje zabezpečíte také miminko proti pádu z výšky tím, že ze všech stran bude stěna. Navíc rohové provedení jakéhokoliv nábytku umí ušetřit značnou část místa v daném interiéru. Dalším bezpečnostním prvkem pro vaše miminko je přebalovací pult napevno spojený s komodou. Ten samozřejmě lze v pozdějším věku dítěte odstranit. Dětský nábytek Camille nabízí díly pro zařízení dětského pokoje miminka.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost, ale také samotné zpracování či materiál. Dětský nábytek Camille je vyroben z mdf desky a z části bukového dřeva. Hrany opatřeny systémem zakončení abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Zařídit či nezařídit dětský pokoj pro miminko

Je to asi tak na půl. Někteří chtějí mít kompletně vybavený dětský pokoj před příchodem miminka na svět, někteří pořídí dětskou postýlku třeba pro umístění do ložnice a vybavení dětského pokoje nechají na dobu, až je to opravdu nutné. Obě varianty jsou správně. V prvním roce života miminka není nutné mít kompletně vybavený dětský pokoj, ale samozřejmě můžete. Je to spíše otázka vkusu, potřeb, osobního rozhodnutí. Aby si u nás mohl každý vybrat, vždy dané kolekce představujeme v nabídce samostatných dílů.

 

Ale to není zdaleka vše, co vám na nábytek Aldo můžeme nabídnout. Kromě dětského nábytku pro miminko představujeme také vše, co s jeho narozením souvisí. Pokud ještě nemáte výbavičku pro miminko vyberete si u nás povlečení, přikrývky, chrastítka, spací vaky, usínáčky, ale i velmi hezké hračky. Nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou z pohodlí domova.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.