0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Camille P79.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0052-2014
4 172 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 95 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílo-šedá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Originální design dětské komody v praktickém "balení"

Kolekce dětského nábytku Camille od francouzského výrobce představuje celou řadu samostatných dílů na výběr pro možné sestavení dětského pokoje miminka. Nechybí ani komoda, kterou si kromě klasického provedení jako uvádíme nyní, můžete pořídit také v provedení rohová dětská komoda. A jelikož se jedná o dětský nábytek určený nejmenším, pro obě komody platí možnost pořízení přebalovacího pultu. Dětský nábytek patří mezi značkový a kvalita je opravdu na velmi vysoké úrovni. Výrobce také zvolil jeden z nejoblíbenějších odstínu pro vybavení dětského pokoje miminka a to bílou.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost, ale také samotné zpracování či materiál. Dětský nábytek Camille je vyroben z mdf desky a z části bukového dřeva. Hrany opatřeny systémem zakončení abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Zařizujeme dětský pokoj pro miminko

Pokud chcete zařídit celý dětský pokoj před narozením miminka či jen dětskou postýlku pro její umístění do ložnice, všechny varianty jsou u nás dostupné. Kolekce dětského nábytku vždy nabízíme v dílech s možným výběrem.  Přebalovací pult ke komodě pořídíte u produktu dětský pokoj Camille v nabídce dílů.

 

Ale to není zdaleka vše, co vám na nábytek Aldo můžeme nabídnout. Kromě dětského nábytku pro miminko představujeme také vše, co s jeho narozením souvisí. Pokud ještě nemáte výbavičku pro miminko vyberete si u nás povlečení, přikrývky, chrastítka, spací vaky, usínáčky, ale i velmi hezké hračky. Nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou z pohodlí domova.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský pokoj Camille P79

Dětský pokoj Camille P79

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 7 862 Kč
Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 346 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.