0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská komoda a police Sailing 10.516.1200-1203

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00131-2016
Dostupnost:
nedostupné
Dětská komoda: 100x92x50 cm
Police: 100x49x24

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: ekol. nátěr
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: bílá, modrá, tmavý kaštan
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda s praktickou policí na zavěšení

Kolekce dětského nábytku Sailing je svým designem určená klukům, ale také díky nabídce postýlek i miminkům. Společným dílem pak může být v interiéru miminka i školáka komoda s policí. Nabízí se tak její využití od narození až po dospělost určitě také s ohledem na skutečnost, že kolekce nabízí postýlku, klasickou postel pro školáka i postel pro studenta. Nábytek jako je i komoda s policí je sice dražší, ale jak jsme již řekli, využívat tyto díly můžete opravdu řadu let. S ohledem na vysokou kvalitu navíc bez nějaké větší újmy či známky opotřebování. Design, jelikož se jedná o značkový nábytek, je velmi propracovaný a tematicky zacílil na moře, přístav a lodě.

 

Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.