Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětem k vánocům

Kategorie nábytku nabízí rovněž segmenty, výrobky, které jsou vhodným dárkem pro děti. Vánoce se blíží a pokud je vaše fantazie již vyčerpána, zkusíme vám představit několik produktů, kterými jistě vaše nejmenší potěšíte. Nábytek Aldo do své nabídky zahrnul dětská křesla, dětské taburety, dětské regály s praktickými látkovými boxy a v neposlední řadě již tradiční nabídka dětských pokojů.

 

Dětské pokoje

Nabídka dětských pokojů na Aldu je velmi široká. Představujeme dětské pokoje v živých, veselých barvách, tolik typické pro děti. Dětské pokoje jsou modulovými sytémy, to znamená, že jednotlivé segmenty nábytku si můžete vybrat sami tak, jak vám to umožňuje rozměr pokoje určeného pro děti. Dětský nábytek je z převážné většiny vyroben z laminátové desky, která je nenáročná na údržbu a cenově dostupná. Dětský nábytek na Aldu to jsou kolekce francouzského, německého a holandského výrobce. Mezi nejoblíbenější patří barevné dětské pokoje, dětské postele s úložným prostorem a řešení dětského pokoje pomocí patrové postele.  

 

    

 

Dětské křesla

Dětské křesla jsou příjemným doplněním interiéru dětského pokoje. Představujeme ve třech základních barvách, růžová, modrá a žlutá. Dětské křesla nejrůznějších velikostí jsou velmi kvalitní a děti je jako hračku milují.

 

 

Dětské křesla jsou produktem, jež můžeme zařadit do kategorie bytových doplňků. Dětské křesla jsou bezpečná, jejich výplň je molitanová, tedy povrch je měkký a dítě se nemůže zranit. děti si s dětskými křesly rády hrají a jejich fantazie je bezbřehá. Dětská křesla patří na našem portále k vyhledávaným.

 

Dětské sedací pytle, taburety

Dětské sedací pytle patří rovněž mezi velmi oblíbené. Dětské sedací pytle lze tvarovat do různých tvarů a jsou lehké. Dětské sedací pytle jsou zdravotně nezávadné a antibakteriální. Nabízí rovněž velmi snadnou údržbu. Stačí je obyčejnou čistou vodou opláchnout, lze je tedy v letních měsících brát i na zahradu, či terasu. Ale oblíbenější jsou barevné látkové taburety navíc s možností úložných prostorů, které v naší nabídce určitě najdete.

 

 

 

Dětské obrazy

Pokud máte již zařízený dětský pokoj, příjemným doplněním jeho interiéru budou dětské dekorace, v našem případě v podobě dětských obrazů. Dětské obrazy mohou dát dětskému pokoji zcela novou dimenzi. Dětské obrazy patří do kategorie českých výrobků a jsou velmi originální a kvalitní. Dětské obrazy si můžete vybrat různých velikostí a zpracování. Věříme, že to málo z naší široké nabídky, kterou máte možnost na Aldu si prohlédnout vám dalo inspiraci k blížícím se vánočním nákupům. Přejeme vám příjemné nakupování bez front a stresu.