0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Designový regál Kolos 806050SU

Výrobce: PRS
Kód: PRS00308-2016
1 621 Kč
Dostupnost:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 136 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 29 cm
Hmotnost: 10 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Designový regál do ložnice i obývacího pokoje

Mnohdy jsou regály jako typ nábytku bohužel podceňovány a přitom mohou velmi příjemně ozvláštnit interiér a navíc jsou i praktické. Pořízením regálu získáte zase o nějaký ten odkládací prostor na knihy či dekorace navíc a to jak v ložnici, obývacím pokoji tak třeba v kanceláři. Zkrátka tam, kde chcete vyplnit příliš prázdný prostor, nebo kde prostě potřebujete mít něco po ruce. Navíc regály všeobecně jsou velmi levným způsobem, jak doplnit interiér a změnit něco k lepšímu. U regálu hodně záleží na tom jak věci, které vlastně budou vidět umístíte či řekněme raději rozmístíte. Regál Kolos z nabídky francouzského výrobce je designovým produktem, který může zcela změnit "image" vašeho interiéru.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.