Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Designové bytové doplňky

Pokud správně zvolíte bytové doplňky do daného interiéru, můžete při malých finančních nákladech změnit zcela jeho tvář. Stačí přidat do obývacího pokoje pár netradičních stolečků, taburetů, stojanů na květiny, nebo různých regálů. Nabídka bytových doplňků je na našem portále velmi široká. Doplňky a dekorace, které u nás najdete pochází z dílny německého výrobce, který se soustředil především na moderní design, materiály a netradiční, pastelové barvy. A tím nejúspěšnějším se staly bytové doplňky do kuchyně a všeobecně praktické doplňky v industriálním designu.

 

Industriální věšák na pojezdech    Industriální kovové věšáky na zeď

 

Bytové doplňky do obývacího pokoje

Mezi velmi vyhledávané doplňky do obývacího pokoje patří malé stolečky, můžeme také říci servírovací stolky, které jsou buď doplněním klasického konferenčního stolu, nebo se využívají v případě, že si chceme udělat pohoštění někde jinde, než jsme zvyklí. Takový "mobilní tác s podstavcem". Design servírovacích stolků je až překvapivý a často zákazníci pořizují také ke zcela jinému využití. Třeba jako stojan na květináč. Fantazii se meze nekladou.

Velkou skupinu produktů tvoří bytové doplňky vyrobené z plastu v nejrůznějších odstínech. Pro některé z vás to jsou možná odstíny, které si ani v interiéru obývacího pokoje neumí představit. Ale moderní vybavení interiérů to je také široká paleta odstínů.

 

Set dvou kávových stolků      Nabídka industriálního designu je opravdu velká

 

Moderní interiéry patří vůbec k těm, které se snaží využít jiné materiály, než jsme byli běžně zvyklí. Moderní interiér to je nábytek, kde je použito nejen plastu, ale také skla, nebo kovu, či spojení obojího. Pro některé zákazníky příjemné prostředí, pro některé naopak, příliš studené.

 

Bytové doplňky do dětského pokoje

Také interiér dětského pokoje lze pomocí doplňků zcela změnit. Pro tyto interiéry pak hovoříme převážně o produktech jako látkové taburety, skříňky na hračky, regály, nebo látkové boxy pro umístění do regálů. I zde najdete široký výběr z palety nejrůznějších odstínů. Pro doplňky do dětského pokoje chceme zvláště upozornit na produkty německého výrobce, jelikož ten přináší na náš trh zcela nové designy.

 

 

Jak jsme již uvedli na počátku našeho povídání, příjemné na těchto všech doplňcích je pořizovací cena. Také trendy, netradiční zpracování, které může rozzářit váš interiér. Věříme, že nabídka vás alespoň inspiruje.