Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designová komoda Marius

Výrobce: Gaut
Kód: GA00307-2020
  • komoda z kolekce nábytku pro miminko
  • komodu lze pořídit rovněž s přebalovacím pultem
  • výška 87 cm, šíře 88 cm, hloubka 45 cm
  • kvalitní mdf deska a laminát, ABS hrany, certifikovaný nábytek
nedostupné
6 598 Kč

Parametry produktu

Výška: 87 cm
Šířka: 88 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: dub šedý - bílá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Komoda do dětského pokoje Marius

Komoda je sice z nabídky kolekce určené pro vybavení pokoje miminka a díky rozkládací postýlce také předškoláka, ale pokud se vám líbí, můžete ji pořídit kdekoliv. Respektive i do pokoje školáka či studenta, především pak pro velmi elegantní design. Dnešním trendem nábytku pro miminka je střízlivý, elegantní design bez dětských motivů, ty je lépe zajistit pomocí dekorací a doplňků, rozhodně je to levnější řešení, než v daném věku dítěte měnit celý nábytek. V kolekci najdete k dispozici také komodu s přebalovacím pultem, který lze až miminko plenkám odroste velmi snadno odstranit a komodu používat tak, jak vám jí nyní představujeme.

Kolekce Marius od francouzského výrobce značky Galipette právě nabízí tento střízlivý tón, nábytek v podstatě jako pro nás dospělé. Na ilustračních fotografiích však můžete vidět, jak hezky tento nábytek, v našem případě komoda, vypadá v pokoji miminka i předškoláka. Navíc vám nabízíme velmi kvalitní, certifikovanou komodu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu