Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Design nové generace, patrové postele New joy

Nabídka nových patrových postelí je opravdu něco, co na trhu s nábytkem ještě nebylo. Důmyslný design, který je schopen vyřešit snad každý problém v interiéru dětského pokoje, především pak zaměřený na malý prostor pro více dětí. Věčná otázka, jak takový malý dětský pokoj, který musí obývat i dvě, tři děti byla odpovězena. Dnes vám představíme patrové postele z kategorie značkového, dětského nábytku New Joy, který díky vysoké kvalitě nabízí prodlouženou záruku až na 7 let. Výrobce si je svými designy jistý a představuje opravdu velmi kvalitní zpracování i povrchovou úpravu.

Patrová postel pro princezny

Jako první vám představíme patrové postele z kolekce New Tower, které díky tradičním odstínům bílé a růžové nabízí řešení pro vybavení dětského pokoje holek. Šuplík u dolní postele můžete využít jako klasický úložný prostor, nebo jako přistýlku. Adekvátně ke způsobu použití šuplíku se pak mění počet míst na spaní u patrové postele. Patrová postel nabízí kromě místa na spaní celou řadu dalších komponentů, nechybí psací stůl, skříňka, jednodílná šatní skříň s led osvětlením a řada odkládacích míst v podobě polic. Co nás velmi mile překvapilo jsou schůdky. Nejen že jsou bezpečné díky široké nášlapné ploše, ale v každém schůdky najdete také šuplík, který jistě v malém interiéru najde své uplatnění. Patrovou postel New Tower znázorňuje první fotografie.

 

Patrová postel Bo7    Dětský pokoj Bo7 antique pink

 

Patrová postel na druhé fotografii je z kolekce Flexi a je více pro dospívající děti, studentky. Výrobce u této postele klade velký důraz na rozměry psacího stolu, jehož délka je 200 cm. U psacího stolu mohou sedět děvčata zároveň a pracovní plocha vyhovuje nárokům na učení už studujících dívek. Ani u druhé patrové postele nechybí šuplíky v schůdkách, police a šuplík, který lze využít i jako úložný prostor i jako přistýlku.

Pokud nemáte rádi řešení v podobě patrových postelí, ale spíše klasického nábytku, pak je zde nabídka kolekce B od španělského výrobce. Na malém prostoru jste schopni zajistit místo na spaní pro dvě děvčata a i zde je design koncipován tak, aby úspora místa v daném interiéru byla maximální.

 

                                                       Patrová postel B fuchsia

 

Pod psacím stolem je umístěno výsuvné lůžko s šuplíkem, který lze využít jako další místo na spaní. Vše je navrženo tak, aby malý interiér zůstal i po jeho vybavení nábytkem vzdušný a prostorný. Výrobce využívá možnosti umístění nábytku na mnohdy zbytečně prázdné stěny. Skříňky i regál můžete na stěnu zavěsit a tím ušetříte nemalé místo v prostoru. Kam skříňky zavěsíte je už na vás, nemusíte se striktně držet rozmístění v návrhu dětského pokoje.

 

Patrová postel pro kluky

V identickém designu, ale samozřejmě v tradičních odstínech bílé a modré nabízí výrobce značkového dětského nábytku New Joy řešení v podobě patrových postelí také pro chlapce. Design je zachován, mění se v podstatě jen odstíny. Můžeme říci, že patrové postele z těchto kolekcí jsou zcela novým způsobem řešení vybavování dětských pokojů a dnes opravdu i velmi malý interiér určený více dětem může být komfortní a navíc hezký. Design je navržen dle zásad ergonomie bydlení, každé umístění police, skříňky či patrová postel jako celek má své opodstatnění.

 

                     Patrová postel pro kluky B, Španělsko

 

Na první fotografii patrová postel z kolekce New Tower a druhá fotografie patrová postel z kolekce Flexi, která nabízí lůžka s umístěním do pravého úhlu. Řada úložných prostorů, nadčasový design a vše navrženo tak, aby vaši kluci měli vše po ruce v logickém uspořádání.

 

Kolekce značkového nábytku New Joy jsou cenově náročnější, ale je zde ta nejvyšší jakost se sedmiletou zárukou a design, který dá vašemu interiéru zcela jiný rozměr a vašim dětem komfort. V letošním roce budeme stále více a častěji přinášet designy, které vás rozhodně překvapí a myslíme si, že je se na co těšit.