Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Design dětské postele má podobu perníkové chaloupky

Troufáme si tvrdit, že na stránkách nábytek Aldo najdete vždy něco navíc. Unikátní designy a vysoká kvalita je to, co je především prioritou této společnosti. A díky popularitě dětského nábytku na stránkách nábytek Aldo vznikla nová značka Aldo Kids. Pod tímto názvem najdete designy, které nikde jinde nenajdete, designy, které má společnost nábytek Aldo v exkluzivním zastoupení pro celou východní Evropu. Aldo Kids znamená unikátnost a originalitu produktu, Aldo Kids znamená také certifikovaný, pro vaše děti bezpečný nábytek. A dnes vám chceme představit řešení dětského pokoje, kde v hlavní roli je opravdu dětská postel jako z pohádky. Dětská postel, které jsme hned prvopočátku dali pracovní název "perníková chaloupka". A jak sami máte možnost posoudit, vůbec nejsme daleko od pravdy. 

Originální designová patrová postel, která navíc ušetří spousty místa

Líbí se nám spojení unikátního designu s maximálním praktickým využitím. A přesně taková je nabídka dětského nábytku v kolekci My World. Opravdu dětský svět prostřednictvím originální designu, který vaše děti budou milovat. Patrová postel nebude jen místem na spaní, ale také místem plným zábavy, které děti nebudou chtít opouštět. Patrová postel pro jedno i dvě děti, patrová postel, která už okouzlila řadu z vás.

                                          

                           Dětská postel Charlotte bílá

 

 

Dětská postel Charlotte je opravdu velmi originálním prvkem do dětského pokoje a vy jako rodiče budete rovněž velmi spokojeni s vysokou kvalitou, kterou belgický výrobce prostřednictvím našich stránek představuje již téměř dvě desítky let. Takže vysoká kvalita je mnohokrát potvrzena právě zákazníky, kteří kvalitní nábytek tohoto výrobce již mají doma.

Dětská postel je také bezpečná pro malé děti, kolem celého lůžka jsou dostatečně vysoké zábrany a pohodlné schůdky, kterými se do domečku dostanou. Dětská postel je vyrobená z mdf desky, povrchová úprava lakováním, žádným lepením papírové fólie. Dětskou postel pořídíte v ceně s roštem a látkovými záclonkami. Kulaté hrany jistě příjemnou záležitostí. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Dětský pokoj s touto postelí bude originálním interiérem vašeho dítěte. 

              Dětská postel s přistýlkou Amori open

 

Značka Aldo Kids - na vybavování dětského pokoje se díváme dětskýma očima

Co je vlastně značka Aldo Kids? Co označuje, jak vznikla a co charakterizuje? Kvalita, originální design a doručení nábytku pro vás rodiče zcela bez starostí. Ano, tak lze ve zkratce rovněž popsat toto označení dětského nábytku. Ale je zde řada věcí navíc, které vám tato značka přinese. Aldo Kids znamená záruku originálního designu, který jinde nenajdete, jelikož nábytek Aldo vždy spolupracuje s výrobci nábytku na základě exkluzivní nabídky. Nábytek Aldo také sděluje výrobcům požadavky a potřeby našich zákazníků, na našem trhu a to je velmi podstatné.

     Každá země má svou kulturu, svůj vlastní vkus a tak je podstatné a pro nás v bytovém designu velmi, přistupovat k potřebám zákazníků individuálně. Pro náš trh je třeba charakteristický nedostatek místa v interiéru a tak se snažíme vždy nabízet nábytek, konkrétně do dětského pokoje, s nějakou určitou přídavnou hodnotou. Najdete tak v nabídce řadu dětských postelí s šuplíkem, jako je tomu právě u postelí z masivu. Nákup nábytku je tak bez starostí. A pohled na svět dětskýma očima? Asi tak, jak uvádějí další ilustrační fotografie.

 

                                            Dětská postel se skluzavkou Dallas white

 

Při zařizování dětského pokoje je třeba vnímat i to, jak daný interiér děti vidí, aby se posléze v především ony samy cítili dobře. Aby děti chtěly v dětském pokoji trávit svůj volný čas. Ne v kuchyni, ne v naší ložnici, ale v dětském pokoji. A aby jsme takového interiéru docílili, stáváme se na nábytku Aldo vždy na nějakou dobu opravdu dětmi. Jen tak jsme schopni vybrat a poté také zařadit do naší nabídky designy, které dětem budou vyhovovat a pokryjí i jejich praktické potřeby.

 

Design musí jít ruku v ruce s tou nejvyšší možnou kvalitou

Na kvalitě nábytku velmi záleží a především, když se jedná o naše děti. Značka Aldo Kids kvalitu zaručuje hned několika způsoby. Pečlivým výběrem dodavatelů nábytku, mezi něž patří španělský výrobce, belgický, francouzský, ale také turecký a také způsobem doručení, aby se nábytek při přepravě nepoškodil. A právě proto jde společnost nábytek Aldo cestou vlastní dopravy, vlastními vozidly, které jsou velmi charakteristické svými polepy a určitě řada z vás nás již na svých cestách viděla. řada reklamací a nepříjemností vzniká právě vinou špatného zacházení s nábytkem při jeho přepravě. A pokud už přeci jen nějakou reklamaci řešíme, pokud je to v našich silách, snažíme se ji vyřídit do 48 hodin. Společně a s pokorou jde přeci všechno lépe. A nám na kvalitě i našich službách velmi záleží, protože design máme rádi.