Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dekorace na stěnu kovová Flowers Merti

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00641-2022
  • materiál kovu
  • tloušťka: 0,8 mm
  • rozměr: 75 x 5 x 100 cm
nedostupné
2 618 Kč

Parametry produktu

Výška: 100 cm
Šířka: 75 cm
Barva: Bílá, Stříbrná, zlatá
Materiál: kov
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Elegance a styl, to vše a mnohem více nabízí kovová dekorace

Spojení příjemných, pastelových barev, materiálu kovu a netradičního ztvárnění květů. To je rozhodně originální, kovová dekorace na stěnu, které interiér příjemně zútulní. Může najít své místo v ložnici i v obývacím pokoji, zkrátka patří tam, kde především vám se bude líbit. Kov jako materiál je pro návrhy dekorací velmi oblíbený. Dekoraci můžete na stěnu zavěsit horizontálně i vertikálně. 

Na našich stránkách najdete široký výběr nejen kovových dekorací, ale také obrazů na stěnu či jiných doplňků do každé místnosti. A nábytek samozřejmě u nás najdete rovněž, nábytek, který vám exkluzivně představujeme již druhé desetiletí. Designu rozumíme, design pro vás vybíráme s láskou a péči.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu