Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dánský rustikální styl do Vašeho bytu

V dnešní době se mnoho z Vás vrací ke kvalitnímu rustikálnímu nábytku, který se předává z generace na generaci. Je pravdou, že ne všem umožňuje velikost interiéru, si vybavit byt tímto kvalitním rustikálním nábytkem, ale je mnoho z Vás, kterým toto zařízení velikost interiéru umožňuje. Pro ty z Vás, máme tip, na originální rustikální nábytek dánského výrobce, kterým zařídíte opravdu celý interiér Vašeho bytu!

 

Předsíň

Předsíň je první místnost, která padne do oka všem, kteří vstoupí do Vašeho bytu. Předsíň musí být hlavně účelově řešená na odkládání svršků a botu, a když máme možnost, spojit tyto hlavní zásady ještě s vysokou elegancí a kvalitou, máme vyhráno. Dánský výrobce nabízí rustikální nábytek, ve velmi vysoké kvalitě, díky použitému materiálu, kterým je dřevo mahagon. Dřevo mahagon, v moderním bílém provedení, je velmi kvalitní, jelikož má vysoký stupeň tvrdosti a tedy vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Nabídka nábytku do předsíně z dřeva mahagon patří k nejvyhledávanějším.

 

   

Obývací pokoj

Další místnosti v bytě, kde vodíme návštěvy je bezesporu obývací pokoj. Obývací pokoj Halifax, kterou Vám představíme na další fotografii, je pouhým návrhem. Dánský výrobce totiž nabízí samostatné díly rustikálního nábytku a záleží jen na Vás, které díly Vám vyhovují pro zařízení Vašeho interiéru obývacího pokoje. Jednotlivé díly u této obývací stěny, designéři vybrali tak, aby v interiéru obývacího pokoje působily velmi příjemně, ale také prakticky. Tento rustikální nábytek vypadá velice stylově, a co stojí za zmínku, to jsou určitě díly v podobě mosazných úchytek, které dotvářejí vlastní design nábytku.

 

                                                      

 

Jídelna

Mnozí z Vás mají to štěstí, že jim velikost interiéru dovoluje propojit obývací pokoj s jídelnou. I s touto možností dánský výrobce počítal a ve své nabídce rustikálního nábytku Vám nabízí i jídelny. Jídelna Halifax TCA na další fotografii, nabízí velmi netradiční řešení jídelního setu s dvěma taburety, doplněné prosklenou vitrínou. Tato sestava má tu výhodu, že ji můžete umístit jak do malých, tak velkých interiérů kuchyní a jídelen. I zde samozřejmě platí, že pokud potřebujete více úložných prostorů, najdete v naší nabídce nejrůznější komody, vitríny, kredence, ale také klasické jídelní stoly.

 

                                         

 

Ložnice

Ano! I Vaše ložnice může být zařízená v originálním rustikálním stylu. Na poslední fotografii, Vám přestavíme ložnici Nova - sestava 160, kterou řadíme mezi luxusní nábytek s velkou elegancí. Dánský výrobce nás stále překvapuje také netradičním designem. V jeho nabídce najdeme díly další samostatné díly nábytku na zařízení ložnice, tudíž je jen na Vás, jak Vaše ložnice bude vypadat! Je zde i možnost výběru postele jak pro matraci 90x200 cm, tak 180x200 cm. Jak vidíte, jedná se o ložnici, která se opravdu může předávat z generace na generaci, jako v dobách dávno minulých.

 

                                  

 

Dánský výrobce je ve světě designu špička, s dlouholetou tradicí a výrobce zvolil velmi módní, v letošním roce opravdu trendy, odstín sněhově bílé barvy. Doufáme, že jsme Vám nabídkou tohoto originálního nábytku udělali radost.