Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dámský župan bílý Polo club S/M

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD0022-2022
  • univerzální velikost S/M
  • materiál 98 % bavlna, 2 % polyester
  • dámský župan s kapucí a opaskem
  • doporučená teplota praní 40 stupňů
nedostupné
935 Kč

Parametry produktu

Šířka: S/M
Barva: Bílá
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Koupací plášť by v žádné koupelně neměl chybět

I ten do koupelny patří. V kategorii doplňků do koupelny najdete kromě osušek a ručníků, podložek do koupelny, dekorací či zásobníku na mýdlo, také koupací pláště. Snažili jsme se pro vás vybírat župany elegantní, vkusné a většina patří do skupiny takzvaný "unisex" pro muže i ženy, velikostně S až XL. U koupacích plášťů je pravdou, že čím větší, tím příjemnější. Vybírat můžete z mnoha odstínů.

Župan s kapucí a samozřejmě opaskem, kombinace oblíbených odstínů bílé, modré a červené, které tak nějak do koupelny, ale i na pláž u moře tradičně patří. Můžete vybírat samozřejmě i z tmavších odstínů. Materiálem je 100 % bavlna jen s minimální příměsí polyesteru a proto je župan tak příjemný.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu